Dalies:

Jaunais goda konsuls Dienvidontario apņēmīgi sāk darbu

Jaunais goda konsuls Dienvidontario apņēmīgi sāk darbu
  • 04. Apr. 2019

28. marta vakarā jaunais Latvijas goda konsuls Dienvidontario Kārlis Vasarājs aicināja Toronto un apkārtnes latviešu organizāciju vadītājus un aktīvos sabiedrības locekļus uz iepazīšanās pieņemšanu Latviešu Centrā Toronto.

Pieņemšanā goda konsulu sveica Latvijas vēstnieks Kanadā Kārlis Eihenbaums, pie viena pateicoties bijušajam konsulam Imantam Purvam par padarīto. Vēstnieks atzīmēja, ka Kārlis Vasarājs kļūst par goda konsulu svarīgā laikā  Latvijas simtgades laikā, kad svētki nosvinēti un jāskatās, ko mēs varam darīt labāk un vairāk. Ir daudz ko darīt, tuvojas arī dziesmu svētki, kad plaši izskanēs Latvijas vārds Toronto. Bez tam Latvijai ar Kanadu pašlaik ir visciešākā sadarbība, ņemot vērā Kanadas Buņoto spēku klātbūtni Latvijā NATO spēku sastāvā. Šīs labās attiecības apliecināja arī klātesošais pulkvežleitnants Steve MacBeth, kas tikko atgriezies no Latvijas, kur sešus mēnešus vadījis NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas komandieŗa amatā.

Kārlis Vasarājs atzīmēja, ka mūsu mērķis ir palīdzēt mums visiem uzticēties vienam otram šajā brīdī, kad mūsu sabiedrība ir neizbēgamu pārmaiņu priekšā, un viņš darīs visu, lai palīdzētu tai virzīties tālāk.

Lasītākās ziņas valstī

Autore: Vita Gaiķe
Foto: Publicitātes attēls
Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti