Dalies:

Jauna lidsabiedrība maršrutā Rīga-Stokholma: BRA

Jauna lidsabiedrība maršrutā Rīga-Stokholma: BRA
  • 21. Oct. 2019

Zviedrijas  aviokompānija “Braathens Regional Airlines” šopavasar, 30. martā, atklās jaunu tiešo reisu no starptautiskās lidostas “Rīga” uz Stokholmas pilsētas lidostu Brommā, informē lidsabiedrība. Lidojumi plānoti sešas dienas nedēļā, izņemot sestdienas.

Darba dienās BRA no Rīgas izlidos plkst.13.50 pēc vietējā laikā, bet svētdienās - plkst.16.10. Bet no Stokholmas reiss uz Rīgu dosies plkst.11.10 pēc vietējā laika, bet svētdienās plkst 13.25. Lidsabiedrībā brīdina, ka šie laiki vēl var mainīties. 

Lidojumu biļetes ir pieejamas www.flygbra.se/en par cenu no 60 eiro, ieskaitot pilnīgu ogļskābās gāzes izmešu kompensāciju, kā arī dzērienus un uzkodu lidojuma laikā. “Braathens Regional Airlines” ir vienīgā komerciālā aviokompānija pasaulē, kas iekļauj ogļskābās gāzes izmešus kompensējošu plānu katrā biļetes cenā bez papildu maksas.

Lasītākās ziņas

2018.gadā “Braathens Regional Airlines” kļuva par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas visiem pasažieriem ļāva rezervēt lidojumus ar bioloģisko lidmašīnu degvielu bez fosilā kurināmā. Tagad šim piemēram ir sekojušas arī citas aviokompānijas.

“Braathens Regional Airlines”, saīsināti BRA, strādā vairāk Zviedrijas pilsētās nekā citas lidsabiedrības: Stokholmas pilsētas lidostā Brommā, Gēteburgā, Malmē, Sundsvallā, Ūmeo, Visbijā, Noršēpingā, Kalmarā, Vekšē, Ronnebijā, Kristianstadē, Engelholmā, Halmstadē, Trolhetanā, Selenā, Trīsilā un Estešundā, kā arī Oslo, Torpā, Berlīnē, Tallinā, Rīgā, Helsinkos un Lionā. Šogad plānots arī atklāt iespēu rezervēt lidojumus uz daudzām pilsētām no Rīgas caur Stokholmas pilsētas lidostu Brommā.

Reisus Rīga-Stokholma plānots veikt ar “Braathens Regional Airlines” jauno lidmašīnu “ATR 72-600”. Tā ir visekonomiskākā no degvielas viedokļa, kas pieejama reģionālajā aviācijā. Lidojuma laiks tiek lēsts 70 minūtes, un lidmašīnā ir 72 pasažieru vietas.

“Braathens Regional Airlines” ir Zviedrijas reģionālo lidsabiedrību līdere, tās tirgus daļa ir 30%. BRA veic 16 vietējos maršrutus un piecus starptautiskos maršrutus. Gadā BRA pasažieru skaits pārsniedz 2,2 miljonus. “Braathens Regional Airlines” pasažieru apmierinātība ir augstākā Zviedrijā un tā punktualitātes ziņā apsteidz lielākās starptautiskās aviokompānijas (93%). Kompānijā strādā 1100 cilvēku, un 2016. gadā tika izveidots BRA zīmols, apvienojot desmit Zviedrijas reģionālās aviokompānijas. Lidsabiedrības saknes meklējamas 1946. gadā, kad tika dibināta pirmā īpašnieku ģimenes Brāzenu aviokompānija “Braathens S.A.F.E”.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti