Dalies:

Jau šodien tehnoloģiju entuziasti no visas pasaules pulcēsies vērienīgā tehnoloģiju notikumā - Digital Freedom Festival

Jau šodien tehnoloģiju entuziasti no visas pasaules pulcēsies vērienīgā tehnoloģiju notikumā - Digital Freedom Festival
  • 30. Nov. 2018

Jau šonedēļ - 30. novembrī un 1. decembrī - vērienīgais tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls DigitalFreedom Festival Rīgā uz 5 skatuvēm pulcēs vairāk nekā 100 konferences runātāju un 1500 dalībnieku no visas pasaules. Konferencē notiks lekcijas, diskusijas un meistarklases par mākslīgo intelektu, tehnoloģiju ietekmi uz mediju darbību, viedajām pilsētām un digitālo detoksikāciju. Savukārt PNB Bank Investor lounge notiks īpaša Investoru diena, kurā investori, korporācijas un startup uzņēmēji dibinās kontaktus sadarbības veidošanai nākotnē, informē Digital Freedom Festival pārstāve Inga Tauriņa.

Pasaules līmeņa eksperti

Starp iedvesmojošiem runātājiem no visas pasaules konferencē uzstāsies Jesika Agilera (Yesica Aguilera) no Lielbritānijas - dēvēta par tehnoloģiju un enerģētikas industrijas revolucionāri un vienu no TOP 200 nākotnes līderēm ; Džeimijs Saskainds (Jamie Susskind) no Lielbritānijas - rakstnieks un aizrautīgs runātājs par tehnoloģijām un politiku; Hals Hodsons (Hal Hodson) no Lielbritānijas - tehnoloģiju korespondents žurnālā “The Economist”; Kristīna Rota (Kristina Roth) no ASV, kura ir SuperShe salas Baltijas jūrā īpašniece un vieno sievietes no visas pasaules, lai radītu pozitīvas pārmaiņas un sasniegtu neiespējamo un daudzi citi.

Lasītākās ziņas valstī

Jaunuzņēmumu pasākums “Startup Bootcamp” sadarbībā ar Magnetic Latvia

29. novembrī, dienu pirms vērienīgā tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāla Digital Freedom Festivalatklāšanas, “Magnetic Latvia” biznesa centrā starptautiskajā lidostā RĪGA notiks vēl nebijis jaunuzņēmumu pieredzes pasākums “Startup Bootcamp powered by Magnetic Latvia”, ko organizē Digital Freedom Festival sadarbībā ar Magnetic Latvia. “Startup Bootcamp” pasākumā piedalīsies komandas no Baltkrievijas un Latvijas, lai gūtu iespēju 1 dienas laikā saņemt atbalstu un konsultācijas no starptautiskiem mentoriem un investoriem, kas ieradīsies Rīgā no visas pasaules un 30. novembrī un 1. decembrī piedalīsies Digital Freedom Festival pasākumos.

Īpaša programma startup uzņēmējiem, investoriem, mediju ekspertiem

PNB Investor Lounge sadarbībā ar PNB Banka notiks Investoru diena, kuras ietvaros norisināsies četri startup pitch konkursi ar pasaulē vadošiem akceleratoriem 500 Startups un Rockstart, kā arī EIT Climate-KIC akceleratora, LU studentu Biznesa inkubatora rīkotie konkursi. Investoru dienas noslēgumā notiks “ātrie randiņi” ar investoriem.

Digital Freedom Festival oficiālā partnera PNB Bankas valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels: “Digital FreedomFestival iepriekšējo divu gadu pieredze ir veiksmes stāsts tam, kā savest kopā investorus, startup un FinTech uzņēmumus, klāt pievienojot starptautiski pazīstamus viedokļu līderus. Mēs esam priecīgi būt šī festivāla oficiālā banka un piedalīties jaunu ideju, interesantu diskusiju un unikālu produktu dzimšanas brīdī.”

Savukārt Digital Freedom Festival satura partneris DELFI festivāla ietvaros piedāvās plašu un daudzpusīgu programmu par mediju attīstību moderno tehnoloģiju laikmetā. Uz “DELFI media LAB” skatuves žurnālisti un eksperti ielūkosies tehnoloģiju, informācijas un zināšanu mijiedarbības nākotnē, visas dienas garumā piedāvājot aizraujošas runas un diskusijas par aktualitātēm mediju un reklāmas industrijā.

Korporācijas un tehnoloģijas

Festivāla ietvaros notiks diskusijas arī par tehnoloģiju ietekmi uz korporāciju biznesa attīstību. Sadarbībā ar Swedbank spriedīs par atvērtās sadarbības platformas jeb Open Banking iespējām un atvērto standartu API (Application Programming Interfaces). Savukārt sadarbībā ar informācijas tehnoloģiju uzņēmumu Accenture notiks diskusija par inovācijām nākotnes talantiem. Tajā uzņēmuma pārstāvji prezentēs pētījuma rezultātus par dzimumu līdztiesību globālā mērogā.

Zināšanu pilnveidošana meistarklasēs

Savukārt 1. decembrī pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties meistarklasēs par kriprotovalūtām, nākotnes darba vidi, emocionālo inteliģenci u.c. aktuālām tēmām. Tās vadīs pasaules līmeņa speciālisti. Reģistrācijas uz meistarklasēm Digital Freedom Festival biļešu turētējiem pieejama festivāla programmā zem katras meistarklases sadaļas.

Digital Freedom Festival programma pieejama šeit.

Par Digital Freedom Festival

Digital Freedom Festival ir globāls tehnolog?iju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā no 30. novembrim līdz 1. decembrim Rīgā pulcēsies tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules, lai meklētu atbildes, kā uzņēmēji, sabiedrība un politikas veidotāji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

2017. gadā Digital Freedom Festival apmeklēja 1300 tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un studenti no 36 valstīm. Konferences tiešraidei bija vairāk nekā 9000 skatījumu.

Konferenci organizē Digital Freedom Festival domubiedru grupa, nevalstiskā organizācija DFF, kā arī reputācijas vadības kompānija Lejiņa & Šleiers. Festivāla oficiālā banka - PNB Banka, startup konkursa partneris 500 Startups, Rockstart, Eiropas Komisija, ASV vēstniecība, Nīderlandes vēstniecība u.c Mediju partneri - Delfi, Dienas Bizness, LETA, Diena, SestDiena, Kapitāls, The Baltic Times, LabsofLatvia, bel.biz, BerlinBalticNordic.net, la.lv, inbox.lv u.c.

Foto: Digital Freedom Festival/Facebook

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti