Dalies:

Jānis Šipkēvics un mūziķu apvienība “Nepāriet” izdod albumu ar Imanta Kalniņa dziesmām

Jānis Šipkēvics  un mūziķu apvienība “Nepāriet” izdod albumu ar Imanta Kalniņa dziesmām
  • 19. Sep. 2019

Jānis Šipkēvics un mūziķu apvienība “Nepāriet” radījuši albumu "Pāri", kuru 18. septembrī prezentēja K.K.fon Stricka Villā, Rīgā. “Nepāriet” sastāvā muzicē arī Alise Joste, Evija Vēbere, Kārlis Josts, Lorete Medne, Matīss Čudars, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Dankfelds, Zelma Jēgere un Vladislavs Nastavševs.

"Nepāriet” sastāvā esam ļoti dažādi, katram no mums “Nepāriet” nozīmē ko savu – kādam Imanta Kalniņa dziesmas ir bērnības atmiņās iekodēta latviskā identitāte, citam – sevis izzināšanas un attīstības process. Mani fascinē tas, kas vārdos nav izsakāms - tas brīnumainais, kas caurvij Imanta Kalniņa mūziku, un kas mūs pašus savstarpēji saista šajā mūzikā, ko kopīgi radām”, stāsta “Nepāriet” idejas autors Jānis Šipkēvics.

“Nepāriet” ir jaunu mūziķu kopums, kas kopīgi izveidojuši Imanta Kalniņa mūzikā balstītu programmu, par pamatu ņemot 1997. gadā tapušajā Ainara Mielava un Imanta Kalniņa kopdarbu "Par lietām, kuras tā ar’ nekad nepāriet". “Nepāriet” veidots kā atskats uz šo albumu, kas guva ievērojamu popularitāti un vietu cilvēku sirdīs. Plašāka publika ar “Nepāriet” pirmo reizi iepazīstināta 2017. gada festivāla “Piena Svētki” laikā, pēc tam mūziķi ar koncertprogrammu viesojušies arī Lūznavas muižā un Valmiermuižā.

Lasītākās ziņas valstī

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti