Dalies:

Jāņi digitalizācijas zīmē: Hamburgā tiekas Latvijas un Vācijas IKT uzņēmumi

Jāņi digitalizācijas zīmē: Hamburgā tiekas Latvijas un Vācijas IKT uzņēmumi
  • 20. Jun. 2019

Latvijas vēstniece Vācijā Inga Skujiņa 19.jūnijā apmeklēja Hamburgu, lai piedalītos digitalizācijai un ekonomiskajai sadarbībai veltītos Jāņu pasākumos, kurus rīkoja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un Hamburgas digitālais klasteris Hamburg@Work.

“Digitalizācija, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) ir jomas, kas vienlīdz svarīgas gan Latvijai, gan Vācijai, gan visai Eiropas Savienībai, lai saglabātu konkurētspēju globalizētajā digitālajā tirgū,” uzrunājot viesus, uzsvēra vēstniece Skujiņa. Vēstniece pauda gandarījumu, ka Latvijas eksports uz Vāciju pagājušogad visstraujāk pieaudzis tieši informācijas tehnoloģiju sektorā, piebilstot, ka tas nav pārsteigums, jo Latvija jau vairākus gadus ir starp līderēm Eiropā digitalizācijā un interneta infrastruktūrā.

Pasākums tika rīkots Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) un Hamburgas digitālā klastera sadarbības memoranda ietvaros, kas tika noslēgts š.g. februārī Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa valsts vizītes laikā.

Lasītākās ziņas valstī

Latviju Hamburgā pārstāvēja tādi informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmumi kā SWH Sets, Mobilly TX, Squalio, Datakom, TILDE, DZC, Data Security Solutions, Latvian IT Cluster. Latvijas pārstāvjiem bija iespēja prezentēt sevi Hamburgas un Ziemeļvācijas vadošajiem uzņēmumiem un tikties ar tiem B2B (business-to-bussiness) formātā.

Autors: Kaspars Adijāns

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti