Dalies:

Izraēlā svin Latvijas valsts svētkus un atklāj Baltijas zīmējumu un aprakstu kolekcijas izstādi

 Izraēlā svin Latvijas valsts svētkus un atklāj Baltijas zīmējumu un aprakstu kolekcijas izstādi
  • 21. Nov. 2014

19.novembrī Latvijas vēstnieks Izraēlā Andris Vilcāns rīkoja Valsts svētku pieņemšanu par godu Latvijas Proklamēšanas 96.gadadienai.

Pasākuma dalībniekus ar uzrunām sveica Latvijas vēstnieks Izraēlā A.Vilcāns, Izraēlās Transporta ministrs Israels Kacs (Yisrael Katz), ka arī Latvijas un Igaunijas ebreju Izraēlā asociācijas priekšsēdētājs Elie Valks (Elie Valk). Pieņemšanā piedalījās Izraēlas Ārlietu ministrijas, Kneseta (Parlamenta), premjerministra biroja pārstāvji, ka arī Izraēlā akreditētie diplomāti, Latvijas goda konsuli, uzņēmēji, akadēmisko aprindu pārstāvji, kultūras un mākslas darbinieki, žurnālisti, kā arī vēstniecības sadarbības partneri.

Svinību ietvaros kā programmas "Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta" pasākums notika izstādes "Johana Kristofa Broces (1742-1823) Baltijas zīmējumu un aprakstu kolekcija Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā" atklāšana. Ar izstādes ieceri un bibliotēkas kolekciju vēsturi viesus iepazīstināja bibliotēkas direktore Venta Kocere.

Lasītākās ziņas valstī

Izstāde tika organizēta sadarbojoties Latvijas Universitātes Akadēmiskajai bibliotēkai, Latvijas vēstniecībai Izraēlā, Latvijas goda ģenerālkonsulei Izraēlā Sārai Alalufai (Sara Allalouf) un Telavivas municipalitātes Enav kultūras centram. Izraēla ir 15.valsts, kurā tiek eksponēti Broces zīmējumi.

Izstāde Telavivā ir atvērta apmeklētājiem Enav kultūras centrā līdz 27.novembrim.

Foto: Stock.XCHNG

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti