Dalies:

Izrādei “Vilkam tāda dvēselīt“ Eiropas tūre tiek pārcelta uz rudeni

Izrādei “Vilkam tāda dvēselīt“ Eiropas tūre tiek pārcelta uz rudeni
  • 04. Apr. 2020
  • 17.39

Bērnu vokālā ansambļa no Latvijas “Knīpas un Knauķi” koncerttūre Eiropā ar muzikālo izrādi “Vilkam tāda dvēselīt“, ko bija paredzēts izrādīt 22. martā Bergenā, Norvēģijā; 29. martā Dublinā, Īrijā, un 5. aprīlī Veljē, Dānijā, tiek pārcelta uz rudeni.

“Knīpu un Knauķu” mākslinieciskā vadītāja Sanita Sējāne savā Facebook lapā raksta: “Mīļā Bergena un Ilga Švāne, Dublina un Inga Zvirgzdina, Vejle un Inga Pucure - mēs tiksimies rudenī!!!! Noteikti, noteikti, noteikti un “viss notiks pa îstam”.”

Arī Latviešu Biedrības Īrijā Facebook lapā teikts: “Šis brīdis mūs ir uzlicis “uz pauzes”. Esam vienojušies ar visu pasauli būt atbildīgi par savu un visu mūsu veselību. Tādēļ LBĪ kopā ar mazajiem māksliniekiem no muzikālās grupas “Knīpas un Knauķi” (Latvija) gaidīs jūs, mīļie skatītāji, rudenī! Vēlamies pateikt milzīgu paldies latviešu skolām un skolotājām par atsaucību un paldies visām fantastiskajām ģimenēm, kuras bija atsaukušās uzņemt "vilcēnus" savās mājās! Uz sadarbību pēc vasaras brīvlaika! Saudzējiet sevi un citus! Esiet atbildīgi un veseli!”

Lasītākās ziņas valstī

Latviesi.com jau iepriekš ziņoja, ka muzikālais uzvedums visai ģimenei “Vilkam Tāda dvēselīt” ir neparasts uzvedums bērniem, kas piedāvā muzikāli kvalitatīvu un daudzveidīgi piesātinātu saturu. Uzveduma mākslinieciskās idejas pamatā ir oriģinālstāsts, kurā satiekas divas atšķirīgas pasaules – cilvēki un vilki. Tas ir stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus, stāsts par atšķirīgā respektēšanu, kas ir ļoti aktuāla tēma arī citos līmeņos. Uzveduma dalībnieki aicina izjust, pārdzīvot, domāt un caur vilcēna dzīvi spēt labāk saprast savējo.

“Vilkam tāda dvēselīt” muzikālo noformējumu ir radījuši mūziķi komponisti Andris un Reinis Sējāni. Koncerta programmu veido oriģināldziesmas, instrumentāli jaundarbi, kā arī intermēdijas. Materiāls tika radīts bērnu vokālo ansambļu koncertiem XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētkos, bet šobrīd publikai to izrāda bērnu vokālais ansamblis “Knīpas un Knauķi”, kuri ir izpelnījušies stāvovācijas ne tikai Latvijas koncertturnejā, bet arī koncertējot Eiropā, apciemojot ārvalstīs dzīvojošos latviešus Beļģijā, Vācijā un Nīderlandē.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti