Dalies:

Izmēģini! Jauns latviešu valodas pašmācības rīks "e-Laipa"

Izmēģini! Jauns latviešu valodas pašmācības rīks "e-Laipa"
  • 02. Mar. 2019

Latviešu valodas aģentūra līdz šim pieejamo elektronisko latviešu valodas apguves materiālu klāstam pievienojusi jaunu pašmācības rīku "e-Laipa". Tas atrodams vietnē www.elaipa.lv un paredzēts latviešu valodas A1 un A2 valodas līmeņa apguvei no 15 gadu vecuma un pieaugušajiem, portālu ”Latviesi.com” informēja Latviešu valodas aģentūrā.

"Datorizēta valodas apguve paplašina veidus, kā mācīties valodu. Tiek nojaukta laika un telpas robeža, līdz ar to vienu un to pašu saturu var lietot Latvijā un ārvalstīs dzīvojošie valodas apguvēji, mājās vai transportā sēžot, tai brīdī pieejamā ierīcē - telefonā, planšetē vai datorā,” pašmācības rīka atklāšanas pasākumā norādīja viens no tā autoriem asoc. prof. Dr. philol. Arvils Šalme.

Latviešu valodas aģentūra jau vairāk nekā 20 gadu nodrošina plašu un sistemātisku atbalstu latviešu valodas apguvē - gan tiem, kuri mācās valodu, gan tiem, kas to māca. Tie atrodami portāla www.valoda.lv sadaļā “Māci un mācies latviešu valodu”. Tur pieejamas e-nodarbības, spēles, metodiski un mācību materiāli, video, animācijas filmas un citi multimodāli materiāli.

Lasītākās ziņas

Katru gadu vietni apmeklē arvien vairāk cilvēku, un pērn lietotāju skaits sasniedza jau 110 000. Visvairāk tiek izmantotas spēles un e-nodarbības, kas liecina par vēlmi apgūt latviešu valodu ne tikai valodas kursos, bet arī individuāli.

Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti