Dalies:

IZM izsludina atklātu konkursu uz latviešu valodas skolotāja amatu Eiropas skolā Briselē

IZM izsludina atklātu konkursu uz latviešu valodas skolotāja  amatu Eiropas skolā Briselē
  • 27. Mar. 2018

Izglītības un zinātnes ministrija izsludina atklātu konkursu uz Eiropas skolas Briselē II pirmsskolas un sākumskolas latviešu valodas skolotāja amatu (viens amats uz noteiktu laiku)

Prasības pretendentiem/-ēm:

- atbilstība Izglītības likumā noteiktajām prasībām

- augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība pedagoģijā, pirmsskolas izglītības skolotāja un sākumskolas izglītības skolotāja kvalifikācija ar tiesībām mācīt matemātiku, dabaszinības, mūziku, mākslu un latviešu valodu

- praktiskā darba pieredze izglītības iestādē pirmsskolas un/vai sākumskolas klasēs, mācot matemātiku, dabaszinības, mūziku, mākslu un latviešu valodu (vismaz trīs gadi)

- zināšanas par izglītības sistēmu Eiropas skolās

- teicamas latviešu valodas zināšanas

- pirmās svešvalodas – angļu, franču vai vācu valodas zināšanas ne zemākas par B1 vai B2 līmeni (jābūt iegūtā līmeņa apliecinošam dokumentam vai arī valodas zināšanu līmenis jānorāda pieteikuma dokumentos)

- otrās svešvalodas – angļu, franču vai vācu ne zemākas par B1 vai B2 līmeni (jābūt iegūtā līmeņa apliecinošam dokumentam vai arī valodas zināšanu līmenis jānorāda pieteikuma dokumentos)

- komunikācijas, sadarbības un prezentācijas prasmes

- prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru

Pretendentiem/-ēm pieteikties līdz 2018. gada 9.aprīlim (ieskaitot), nosūtot pieteikuma vēstuli, Curriculum Vitae (CV), augstāko izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju un svešvalodas zināšanu līmeņa apliecinošu dokumentu kopijas pa pastu vai iesniedzot Izglītības un zinātnes ministrijas Personālvadības nodaļā (Vaļņu iela 2, 407.a kabinets, Rīga, Latvija, LV-1050), vai nosūtot uz e-pastu konkursi@izm.gov.lv ar norādi „Briseles konkurss”

Informējam, ka amata konkurss noritēs trīs kārtās šādi:

  1. kārtā notiks pretendentu iesniegto dokumentu atbilstības un pieteikuma vēstulē sniegtās informācijas saturiskā izvērtēšana.
  2. kārtā iekļuvušie pretendenti tiks aicināti vadīt vienu mācību stundu “Latviešu valoda” sākumskolas klasē (30 min.) un rotaļnodarbības daļu (15 min.) pirmsskolas klasē.
  3. kārtā iekļuvušie pretendenti tiks aicināti uz darba interviju klātienē, kuras laikā tiks izvērtēta katra pretendenta piemērotība noteiktajām prasībām.

Pēc konkursa 1.kārtas, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa nākošajai kārtai! Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz otro un trešo konkursa kārtu aicinātos pretendentus.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.panta pirmo daļu, Izglītības un zinātnes ministrija informē, ka:

  • jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;
  • iepriekš minēto jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Izglītības un zinātnes ministrija.

Tālrunis uzziņām 67047892

Plašāka informācija

Foto: Latviešu biedrība Beļģijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti