Dalies:

IZM aicina pieteikties pirmsskolas un sākumskolas skolotāja amatam Eiropas skolā Briselē

IZM aicina pieteikties pirmsskolas un sākumskolas skolotāja amatam Eiropas skolā Briselē
  • 15. Apr. 2019

Izglītības un zinātnes ministrija izsludina atklātu konkursu pirmsskolas un sākumskolas izglītības skolotāja amatam Eiropas skolā Briselē, Berkendālē. Abas vakances ir uz noteiktu laiku. Kandidāti aicināti pieteikties līdz 23. aprīlim.

Sludinājumā piedāvātā mēnešalga norādīta no 2500 līdz 3000 eiro.

Prasības pretendentiem: augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība pedagoģijā, pirmsskolas izglītības skolotāja un sākumskolas izglītības skolotāja kvalifikācija, praktiskā darba pieredze izglītības iestādē pirmsskolas un/vai sākumskolas klasēs,  zināšanas par izglītības sistēmu Eiropas skolās, zināšanas par mācību programmas saturu un skolēnu mācību snieguma vērtēšanu, teicamas latviešu valodas zināšanas, pirmās svešvalodas – angļu, franču vai vācu – zināšanas ne zemākas par B1 vai B2 līmeni, otrās svešvalodas – angļu, franču vai vācu –  ne zemākas par B1 līmeni, komunikācijas, sadarbības un prezentācijas prasmes un prasme strādāt ar standarta biroja programmatūru.

Pretendentiem jāpiesakās līdz 23.aprīlim, nosūtot pieteikuma vēstuli, CV, augstāko izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju un svešvalodas zināšanu līmeņa apliecinošu dokumentu kopijas pa pastu vai iesniedzot Izglītības un zinātnes ministrijas Personālvadības nodaļā Vaļņu iela 2, 407.a kabinets, Rīga, Latvija, LV-1050, vai nosūtot uz e-pastu konkursi@izm.gov.lv ar norādi „Briseles skolotāja konkurss”. Amata konkurss noritēs trīs kārtās.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti