Dalies:

Islandes latviešu biedrības bērni pirmo reizi piedalās nometnē Latvijā

Islandes latviešu biedrības bērni pirmo reizi piedalās nometnē Latvijā
  • 02. Aug. 2016

No 22- 31 jūlijam Islandes Latviešu biedrības biedru bērniem pirmo reizi bija unikāla iespēja piedalīties vasaras nometnē Latvijā. Mūsu 5 bērni vecumā no 9-13 gadiem devās uz nometni Es - Latvijas patriots, kura norisinājās Amatas novada Drabešu pagasta Apneros.

Nometnē “Pie Sprīdīša” bērni izkopa savus radošos talantus, nodarbojās ar sportu. Bērni mācījās kā rīkoties ārkārtas gadījumos un krīzes situācijās, kā augt un veidoties par gudru un prasmīgu savas zemes sargu. Šī gada nometnes būtiskākais uzsvars tika vērsts uz bērnu patriotisko audzināšanu. Bērni kopā ar zemessargiem piedalījās stafetēs, pilnveidoja savas latviešu valodas zināšanas, mācījās tautasdziesmas un dejas.

Desmit dienu ilgā kopējā darbošanās nometnē palīdzēja bērnos veidot un stiprināt pārliecību, ka katrs no viņiem ir Latvijas patriots. Ir liels gandarījums, ka ar savu darbu Amatas novada Sprīdīšu draugu biedrība devusi un arī tagad dod nozīmīgu pienesumu latviešu diasporas bērnu piesaistei viņu tēvzemei.

Lasītākās ziņas valstī

( Aleksandrs Kalvāns Biedrības Sprīdīša draugi vadītājs)

Islandes Latviešu biedrība izsaka pateicību Latvijas vēstniecībai Norvēģijā un LR Ārlietu ministrijai par atbalstu un piešķirto finansējumu ceļa izdevumu segšanai.

Paldies mūsu sadarbības partnerim - biedrībai Sprīdīša draugi, kura uzvarēja SIF izsludinātajā projektu konkursā Programmā ,, Ārpusskolas pasākumu programma. Vasaras nometnes Latvijas un diasporas bērniem" , iegūstot finansiālu atbalstu nometnes rīkošanai, līdz ar to nodrošinot iespēju mūsu bērniem piedalīties šajā piedzīvojumā!

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti