Dalies:

Islandē būs iespēja tik pie jaunas Latvijas pases un ID kartes

Islandē būs iespēja tik pie jaunas Latvijas pases un ID kartes
  • 07. Jan. 2020

Latvijas vēstniecība Norvēģijā šā gada pavasarī plāno izbraukumu ar mobilo pasu darbstaciju uz Islandi, Reikjavīku. Tā būs iespēja latviešiem Islandē klātienē iesniegt pieteikumus jaunu personu apliecinošu dokumentu, tas ir, pases un e-ID kartes, saņemšanai, informē vēstniecībā.

Tā kā vēl tiek risināti tehniski jautājumi, precīzs izbraukuma datums nav zināms, taču tas varētu notikt 2020.gada pavasarī. Tādēļ vēstniecība izsludina aptauju, cik latvieši izbraukuma laikā izmantotu iespēju saņemt šo pakalpojumu.

"Ņemot vērā, ka izbraukumi ar mobilo pasu darbstaciju uz Islandi notiek reizi 1-2 gados, lūdzam pārbaudīt savu personas apliecinošo dokumentu derīguma termiņus un apsvērt nepieciešamību veikt dokumentu maiņu, kā arī dalīties ar šo informāciju ar citiem Islandē dzīvojošiem Latvijas valstspiederīgajiem," norāda vēstniecībā.

Lai vēstniecībai būtu iespējams apkopot informāciju par potenciālajiem klientiem izbraukuma laikā, interesentiem lūdzam nosūtīt e-pastu uz consulate.norway@mfa.gov.lv, kurā norādīt personu vārdus, kuriem plānots iesniegt jaunu personu apliecinošu dokumentu pieteikumus.
 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti