Dalies:

Īrijas vidienē - Athlonā latviešu pāris atver apavu veikalu; iespējams iegādāties aksesuārus no Latvijas

Īrijas vidienē - Athlonā latviešu pāris atver apavu veikalu; iespējams iegādāties aksesuārus no Latvijas
  • 02. Nov. 2016

Šī gada oktobra vidū tika atvērts latviešu pāra izveidots neliels apavu veikals "Take Your Time" Athlonā, kur baudot gardu kafiju līdzņemšanai, ir iespēja nesteigšus iepirkties. Šis mirklis piešķir apavu izvēlei īpašu burvību. Aromātiska kafija un kvalitatīvi apavi vienuviet. Veikals piedāvā augstas kvalitātes ādas apavus sievietēm un vīriešiem no Vācijas, Portugāles un Polijas ražotājiem.

Tikko atvērtais apavu veikals atšķiras no pārējiem Īrijas veikaliem ne tikai ar savu īpašo konceptu, bet arī ar personīgo attieksmi un vēlmi uzklausīt katru, kurš ienācis aplūkot veikala sortimentu, jo sevišķi pircēju ierosinājumi, ieteikumi, vēlmes un vajadzības var ietekmēt veikala piedāvājumu nākotnē.

Veikala īpašnieki paši apkalpo pircējus un vēlas īpaši atbalstīt latviešu uzņēmējus. Pašreiz veikalā nopērkami Latvijas mākslinieču ražoti krāsaini stikla un polimēra māla auskari, kā arī svinīgi vīriešu tauriņi un rokām darināti vīriešu apavi, kas atceļojuši uz Īriju no Latvijas, bet nākotnē, veikalam paplašinoties, tiek plānota sadarbība ar Īrijā dzīvojošiem latviešiem, kuri varētu ar pašdarinātiem aksesuāriem papildināt līdzšinējo veikala piedāvājumu. Zinot cik grūti veidot uzņēmējdarbību ne savā dzimtenē, tāpēc īpašs aicinājums veicināt savstarpēju sadarbību, ne tikai palīdzot ar padomu un ieteikumiem, bet kļūt vēl vienotākiem un attīstīties pašiem, lai spētu lepoties ar saviem panākumiem, jo novērots, ka latvieši ir izcili rokdarbnieki.

Lasītākās ziņas valstī

Esat laipni aicināti apciemot nesen atvērto apavu veikalu : "Take Your Time" Shoes & Coffee, 6 Griffith street, Athlone, co. Westmeath, Ireland.

Facebook : www.facebook.com/takeyourtime.ie

Twitter : www.twitter.com/takeyourtime_ie

Web: www.takeyourtime.ie

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti