Dalies:

Integrētās komunikācijas un mācību aktivitāšu programma “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!”

Integrētās komunikācijas un mācību aktivitāšu programma “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!”
  • 29. Feb. 2020

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Ārlietu ministrija (ĀM) aicina Jūs 2020. gada 19. martā no plkst. 15.00 līdz 16.00 (apmēram) piedalīties vebinārā (interneta tiešraides seminārā) par valsts radītājām digitālajām iespējām. 

Pasākuma mērķis ir sniegt informāciju ārzemēs dzīvojošajiem Latvijas valsts piederīgajiem par iespējām un risinājumiem (e-pakalpojumiem, e-adresi, e-parakstu, eID kartes priekšrocībām u.tml.), kas var noderēt, lai risinātu dzīves situācijas vai sazinātos ar Latvijas valsts iestādēm un pašvaldībām elektroniski jebkurā laikā no jebkuras vietas pasaulē, kā arī informēt par aktualitātēm un sniegt praktiskus ieteikumus reemigrācijas jautājumu kārtošanā.

Video tiešraide būs pieejama portāla Latvija.lv kontā Youtube.com, kā arī tīmekļa vietnē mana.latvija.lv. Skatītāji varēs uzdot jautājumus vebināra dalībniekiem gan tiešraides laikā, gan arī iepriekš, rakstot uz e-pastu mpiktaps@strategies.lvanalatvija@strategies.lv.

Lasītākās ziņas valstī

Integrētās mācību un komunikācijas aktivitāšu programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros tiek organizēti sabiedrības informācijas un komunikācijas tehnoloģiju iespēju izmantošanas un uzvedības maiņas veicināšanas pasākumi. Programmas koncepcija paredz integrētu pieeju – fokusēties uz 50 dzīves situāciju komunikāciju un mācīšanu, lai pēc paredzēto aktivitāšu īstenošanas, sabiedrība spētu atpazīt dzīves situācijas, kuras ir iespējams atrisināt vienuviet internetā – portālā Latvija.lv. Nozīmīgākā programmas sastāvdaļa ir mācības, kuru rezultātā tiks sagatavoti 6000 digitālie aģenti: valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki, tostarp valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru darbinieki, kā arī bibliotekāri, skolotāji un žurnālisti. Digitālie aģenti konsultēs sabiedrību par e-pakalpojumu izmantošanu dažādās dzīves situācijās un drošu darbošanos internetā. Plašāka informācija par mācībām un to norisi pieejama portāla Latvija.lv atbalsta vietnē – https://mana.latvija.lv/.


 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti