Dalies:

Informācija ceļotājiem, kuri plāno doties uz 2018. gada Pasaules hokeja čempionātu Dānijā

Informācija ceļotājiem, kuri plāno doties uz 2018. gada Pasaules hokeja čempionātu Dānijā
  • 20. Apr. 2018

2018. gada Pasaules čempionāts hokejā notiks no 4. līdz 20. maijam Dānijā (Kopenhāgenā un Herningā).

hokejs Denmark

PIRMS DOŠANĀS ĀRPUS LATVIJAS, ĀRLIETU MINISTRIJAS KONSULĀRAIS DEPARTAMENTS AICINA

QR code celodrosi

Lasītākās ziņas valstī

IECEĻOŠANA DĀNIJĀ

Ieceļošanai Dānijā ir nepieciešams derīgs personu apliecinošs dokuments – Latvijas pilsoņiem pase vai eID karte, Latvijas nepilsoņiem – tikai pase.

VESELĪBAS UN DZĪVĪBAS APDROŠINĀŠANA

Latvijas valstspiederīgie, uzturoties citā ES dalībvalstī un uzrādot Nacionālā veselības dienesta izsniegto Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK), var saņemt valsts garantēto neatliekamo vai nepieciešamo medicīnisko palīdzību tādā pašā apjomā, kādā tā tiek nodrošināta šīs valsts iedzīvotājiem.

Lai saņemtu EVAK, pirms plānotā ceļojuma elektroniski jāaizpilda EVAK pieteikuma veidlapa vai personīgi jāvēršas kādā no Nacionālā veselības dienesta nodaļām. Papildu informāciju var saņemt Nacionālā veselības dienesta mājaslapā vai, zvanot uz bezmaksas tālruni 80001234.

Papildus EVAK aicinām pirms došanās uz Dāniju noformēt ceļojuma apdrošināšanas polisi, kas ir derīga Eiropas Savienības teritorijā un sedz arī repatriācijas izdevumus personas smagas saslimšanas vai nāves gadījumā. Vienlaikus iesakām informēt radiniekus, tuviniekus vai draugus par apdrošināšanas sabiedrību, kurā esat noformējis apdrošināšanas polisi braucienam uz Dāniju, kā arī norādīt šo informāciju Konsulārajā reģistrā.

Plašāka informācija ĀM mājas lapā.

Foto: CC0 licence

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti