Dalies:

Informācija ceļotājiem, kuri plāno apmeklēt FIFA 2018. gada Pasaules kausu futbolā

Informācija ceļotājiem, kuri plāno apmeklēt FIFA 2018. gada Pasaules kausu futbolā
  • 03. May. 2018

Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments, rūpējoties par Latvijas valstspiederīgajiem, kuri plāno apmeklēt FIFA 2018. gada Pasaules kausu futbolā, ir sagatavojis noderīgu informāciju un ieteikumus, kas jāņem vērā pirms došanās uz Krievijas Federāciju.

NORISES LAIKS UN VIETA

FIFA 2018. gada Pasaules kauss futbolā notiks no 14. jūnija līdz 15. jūlijam Maskavā, Sanktpēterburgā, Kaļiņingradā, Ņižņijnovgorodā, Kazaņā, Samārā, Saranskā, Rostovā pie Donas, Sočos, Jekaterinburgā un Volgogradā.

IECEĻOŠANA KRIEVIJAS FEDERĀCIJĀ

Ceļotājiem uz Krieviju ir nepieciešama derīga Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pase. Latvijas pilsoņiem ir nepieciešama vīza. Latvijas nepilsoņi var ieceļot un uzturēties Krievijas teritorijā bez vīzas līdz 90 dienām 180 dienu periodā. Pasei jābūt derīgai vēl vismaz 6 mēnešus pēc plānotā izceļošanas datuma no Krievijas.

Šķērsojot Krievijas robežu, ceļotājiem ir pienākums aizpildīt migrācijas karti. Izceļojot no Krievijas, migrācijas karte jānodod Krievijas robežkontroles punktā.

Apmeklējot futbola spēles, obligāti jāņem līdzi gan pase, gan migrācijas karte, jo policija un drošības dienesti strādās pastiprinātā režīmā. Aicinām ceļotājus pārbaužu laikā tiesībsargājošo iestāžu amatpersonām uzrādīt nepieciešamos dokumentus.

Par jautājumiem, kas saistīti ar Krievijas ieceļošanas vīzas saņemšanu, iesakām sazināties ar Krievijas Vīzu centru Rīgā, kontaktinformācija:

adrese: Brīvības iela 83, Rīga, LV-1001, Latvija

tālrunis: 67 370 150, 67 370 160

fakss: 67 370 123

e-pasts: info@ifs-latvia.com

mājaslapa: http://www.ifs-latvia.com

darba laiks: 09.00 – 17.00 (pirmdiena - piektdiena)

Lasītākās ziņas valstī

IECEĻOŠANA KRIEVIJĀ AR LĪDZJUTĒJA APLIECĪBU

Ceļotājiem, kuri iegādājušies biļetes uz FIFA 2018. gada Pasaules kausa futbola spēlēm, jāaizpilda anketa un jāsaņem LĪDZJUTĒJA APLIECĪBA, kas ir obligāta, lai varētu iekļūt spēļu norises vietās. Līdzjutēja apliecība čempionāta laikā aizstās ieceļošanas vīzu Krievijā, kā arī sniegs priekšrocības dzelzceļa izmantošanā starp spēļu norises pilsētām.

Lai izvairītos no pārpratumiem, aicinām uzmanīgi iepazīties ar noteikumiem Līdzjutēja apliecības saņemšanai un lietošanai un tos ievērot.

OBLIGĀTA REĢISTRĒŠANĀS KRIEVIJAS IEKŠLIETU MINISTRIJAS MIGRĀCIJAS JAUTĀJUMU PĀRVALDĒ (IeMMJP)

Pilsētās, kurās notiks čempionāta spēles, līdzjutēja apliecības turētājam teritoriālajās Krievijas IeMMJP nodaļās jāreģistrējas 24 stundu laikā pēc ierašanās Krievijā. Ja plānots uzturēties Krievijas pilsētās, kurās čempionāta spēles nenotiks, teritoriālajās IeMMJP nodaļās jāreģistrējas, ja Krievijas teritorijā plānots uzturēties ilgāk par 7 darba dienām.

Personu, kuras FIFA 2018 Pasaules kausa futbolā laikā uzturēsies viesnīcās, reģistrāciju veiks viesnīcas administrācija. Ja plānots uzturēties pie radiem, draugiem vai paziņām, reģistrācija jāveic uzņemošajai pusei un viesim, ierodoties tuvākajā Krievija IeMMJP nodaļā. Maksa par reģistrāciju netiek iekasēta.

Vairāk informācijas šeit

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti