Dalies:

Iepazīsimies, iedvesmosimies un leposimies kopā ar latviešu uzņēmējiem Dānijā!

Iepazīsimies, iedvesmosimies un leposimies kopā ar latviešu uzņēmējiem Dānijā!
Freepik
  • 27. Sep. 2019

Ar sarunu Forumu un radošām darbnīcām 5. oktobrī noslēgsies biedrības Latvijas Biznesa kluba Dānijā īstenotais projekts: “Atpazīsti diasporas uzņēmēju!". Projekta ietvaros vasarā biznesa klubs viesojās pie daudziem diasporas uzņēmējiem, kas savu saimniecisko darbību šobrīd veic Dānijā. Tie bija pārsteidzoši stāsti par celtniecības jomas aizkulisēm, jaunām idejām kompleksai pieejai veselībai un skaistumkopšanas pakalpojumiem, tikšanās ar aizrautīgiem sava aroda lietpratējiem uzkopšanas biznesā un citos pakalpojumos, tostarp – arī izklaides industrijā un tetovēšanas jomā, "Latviesi.com" informēja Latvijas Biznesa klubs Dānijā.

Nofilmētos video stāstus iespējams noskatīties projekta ietvaros tapušajā biedrības LBKLUB internetvietnē lbklub.dk! Bez tam, biedrības internetvietnē atradīsiet arī ieteikumu biznesa plānošanai un uzsākšanai Dānijā, konkrētus padomus no vietējiem uzņēmējiem, plašu kontaktu tīklu un informāciju par biedrības sadarbības partneriem, kā arī aktuālo informāciju par turpmākajām biedrības aktivitātēm. 

"Patstāvīga saimnieciskās darbības uzsākšana prasa pašatdevi, zināšanas un jaunas kompetences. Komunikācija ar komandu un klientu, komandas darba klupšanas akmeņi teorijā un praksē, sava produkta/pakalpojumu virzīšana sociālos tīklos, sadarbības prasmes ar citiem uzņēmējiem ir jomas, kas kļūst arvien aktuālākas gan vietējiem, gan diasporas uzņēmējiem. Lai sniegtu ieskatu minēto tēmu aktuālajās tendencēs, uz projekta noslēguma forumu, kas notiks 5. oktobrī Dānijā, Egtved pilsētā, esam aicinājuši profesionāļus no Latvijas, kas vadīs praktiskas radošās darbnīcas pasākuma dalībniekiem," norāda biznesa klubā. 

Lasītākās ziņas valstī

Uz aktivitātēm par komandas darba pilnveidošanu foruma dalībniekus rosinās Nauris Svika (SIA "B02" īpašnieks) – pieredzējis lektors un vairāku grāmatu autors, uzticības persona līderības un komandas attīstības jautājumos bez "E-vielām un ģenētiski modificētām teorijām." "EnterTRaining" metodikas autors. Vairāk kā divpadsmit gadu darba pieredze ar biznesa komandām (kopējā pieredze septiņpadsmit gadi). Vācijas militārās akadēmijas absolvents, bijušais NBS kaujas virsnieks, starptautisko misiju veterāns. 

Otrs vieslektors – Valdis Vinšteins, Valda studijas īpašnieks, foruma dalībniekus iepazīstinās ar produkta vai pakalpojuma foto vai video vizualizācijas noslēpumiem, lai sekmētu to kvalitāti un popularitāti sociālajos tīklos. Valda Studija ir 2018. gada sākumā dibināta Filmēšanas un video producēšanas kompānija, kuras pamatdarbība ir video filmēšana un montāža, aero foto un video pakalpojumu sniegšana, kā arī produktu foto izveidošana. Lai gan pati kompānija ir dibināta samērā nesen, pieredze šajās jomās ir uzkrāta jau gandrīz 10 gadu garumā.

Foruma trešās darbnīcas vadītāja – Sanda Reikmane, Ikšķiles novada privātās pirmsskolas un sākumskolas “Ķiparu nams” dibinātāja un vadītāja, Ikšķiles novada Uzņēmēju biedrības pārstāve, pasākuma dalībniekus rosinās uz plānošanu un diskusijām par sadarbības un tīklošanās lomu biznesa attīstībā. Sanda pārstāv arī sociālās uzņēmējdarbības virzienu Latvijā, ir pedagoģe pēc izglītības un aicinājuma, specializējusies Montesori pedagoģijas metodikā, ko izmanto arī savā ikdienas darbā jau no 2009. gada. 

Foruma ietvaros būs arī uzņēmēju prezentācijas, iespējas diskutēt un uzdot jautājumus gan foruma viesiem, gan biedrības LBKLUB projekta komandai. Uz forumu  līdz 3.oktobrim vēl var pieteikties ikviens interesents un pieteikuma anketa atrodama šeit.

Anda Stāsta par veikalu, kurā pārdod ar rokām darinātas latviešu dizaina preces.

 

Lolita stāsta par savu tīrīšanas uzņēmumu:

 

Madars Dānijā dzīvo 3 gadus, un gadu viņam ir savs bizness būvniecības jomā:

 

Vairāk video šajā lapā. 

Projektu “Atpazīsti diasporas uzņēmēju!” Nr. 2019.LV/DP/10/06 atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par tās saturu atbild biedrība LBKLUB jeb Latvijas Biznesa klubs Dānijā.

               

#DiasporasNVO2019

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti