Dalies:

Iejūties bēgļa gaitās! Jauna izlaušanās spēle

Iejūties bēgļa gaitās! Jauna izlaušanās spēle
  • 14. Jun. 2019

Muzejs “Latvieši pasaulē” sagatavojis jaunu piedzīvojumu – izlaušanās spēli un izstādi “Bēgļu gaitās”. Tā ļaus ikvienam iejusties bēgšanā no Rīgas II Pasaules kara beigu posmā 1944.gada oktobrī. Tikai paši atjautīgākie stundas laikā spēs sagādāt sev izbraukšanas atļauju, lai paspētu uz kuģi Liepājā vai Ventspilī.

Muzejs, kurš atrodas Vecrīgā, Kalēju ielā 57, aicina pieteikties šai spēlei. Muzejs spēj uzņemt 4 līdz 7 cilvēku grupas. Ja vēlies pieteikties, zvani pa telefonu +371 26572789 vai raksti uz lapainfo@gmail.com. 

Biedrība “Latvieši pasaulē – muzejs un pētniecības centrs” ir privāta, bezpeļņas organizācija, dibināta 2007. gadā, ar biroju, krātuvi, bibliotēku un darbiniekiem Rīgā, un aktīvu valdi un biedriem Latvijā un ārzemēs. “Latvieši pasaulē” veido ceļojošās izstādes, publikācijas, filmas un citus projektus par latviešu izceļotāju dzīvi, viņu kultūru un devumu Latvijai un pasaulei. Laika gaitā ir plānots ievākties pastāvīgā muzeja ēkā.

Lasītākās ziņas valstī

Izlaušanās spēles projekts tiek īstenots Latvijas simtgades pasākumu zīmē – Pasaules Brīvo latviešu apvienības Kultūras konferences “Latvija ārpus Latvijas simt gados” ietvaros. Projekta finansētāji : Latvijas Republikas Kultūras Ministrija, Pasaules Brīvo latviešu apvienība, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Biedrība "Free Riga".

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti