Dalies:

Hamiltonas latviešu jaunumi

Hamiltonas latviešu jaunumi
  • 28. Apr. 2020

Sakarā ar Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem: 

  • atsaukta Daugavas Vanagu Hamiltonas nodaļas Kurzemes cietokšņa 75 gadu atcere, kas bija paredzēta 2. maijā. Taču Daugavas Vanagu Kanādas tīmekļa mājas lapā www.daugavasvanagi.ca var noklausīties Arnolda Šiņķa Kurzemes cietokšņa audioierakstus;
  • atcelta 2. maijā Hamiltonas Latviešu Biedrības namā plānotā DV Kanādas biedru pilnsapulce. Jaunais pilnssapulces datums biedriem tiks izziņots.

Daugavas Vanagu Hamiltonas nodaļa piedāvā sejas maskas gados vecākiem tautiešiem, kas dzīvo Hamiltonā un apkārtnē. Nodaļa pateicas Mirdzai Avenai, kura brīvprātīgi ir uzņēmusies šīs maskas uzšūt. Pa vienai līdz divām maskām tiks izdalīts katram, kurš tās vēlas, tomēr prioritāte būs gados vecākiem cilvēkiem un tiem, kuri ir veselības riska grupās. Pieteikties sejas maskai var, zvanot Norai Pulciņai (905) 522-6103, Dzintrai Eglītis (905) 538-6458 vai e-pastā rakstot DV Hamiltonas nodaļas priekšsēdei Astrīdei Sīlis: astride555@gmail.com. Taču tiek arī atgādināts, ka sejas maska neatvieto veselības ministrijas norādījumus!

Latviešu skolā Hamiltonā mācības ir pārtrauktas, tomēr mācību gads vēl nav beidzies. Ir skolēni, kas turpina mācīties, sazinoties ar savu skolotāju e-pastā, kā arī izmantojot citus mācību veidus vai arī piedaloties tālmācībā no Latvijas. Sestdienas rītos iesāktas tiešsaistes nodarbības video formātā ar Zoom programmu. Tās domātas jaunākiem skolēniem, kur viņi darbojas līdz ar skolotāju. Diemžēl skolas 51. izlaidums, kas bija paredzēts 10. maijā, ir atcelts, tas notiks vēlāk. 

Lasītākās ziņas valstī

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti