Dalies:

Hamburgā aizvadīts Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltīts sarīkojums

Hamburgā aizvadīts Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltīts sarīkojums
  • 26. Nov. 2018

Šo īpašo Latvijas simtgades gadu Latviešu biedrība Hamburgā atzīmēja, īstenojot 3 dažādas aktivitātes projektā "VALODA. DZIESMA. SPĒKS" laika posmā no 2018. gada februāra līdz 2018. gada novembrim. Katra no šīm aktivitātēm atspoguļo tās simbolisko nozīmi, attiecīgi:

VALODA - “Es gribu būt latvietis” – seminārs un diskusija par latviešu valodas saglabāšanu, 17.02.2018. Hamburgā

DZIESMA - "Ziemeļvācijas latviešu saiets" - latviešu kopienu saliedēšanas un pašorganizēšanās veicināšanas pasākums, 15.09.2018., Brēmenē

Lasītākās ziņas valstī

SPĒKS - "Spēka dziesma Latvijai" - Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltīts pasākums, 17.11.2018., Hamburgā

17.novembrī Hamburgā lielpasākumā "Spēka dziesma Latvijai" mūs kopā bija sasaukusi mīlestība! Tik daudz smaidīgu, priecīgu un pateicīgu cilvēku sanāca kopā, lai teiktu – arī es esmu Latvija – un vienotos kopīgā “Uzdziedāsim, augstu laimi Latvijai”! Tā ir maģiska sajūta – būt piederīgam. Būt savējam starp savējiem. Hamburgā 17. novembrī tādu bija 350! Ar 100 koncerta dalībniekiem un 250 skatītājiem, šis nu ir patiesi varenākais pasākums, ko Hamburgas latvieši piedzīvojuši.

PALDIES VISIEM, kas 17.novembrī atveda līdzi savu spēka dziesmu, lai to dziedātu ar mums kopā Hamburgā!

Pasākumu finansiāli atbakstīja – Latviešu biedrība Hamburgā, LR Kultūras ministrija, LR Ārlietu ministrija, Pasaules Brīvo latviešu apvienība un Latviešu Kopība Vācijā.

Plašāka informācija par pasākumu

Informācija par pasākumu pieejama arī vācu valodā

Foto: Latviešu biedrība Hamburgā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti