Dalies:

Grāmata “Latvia 100 Snapshot Stories” par godu Latvijas simtgadei tiek izdota Korejas Republikā

Grāmata “Latvia 100 Snapshot Stories” par godu Latvijas simtgadei tiek izdota Korejas Republikā
  • 18. Feb. 2019

Ar mērķi veicināt Latvijas atpazīstamību Korejas Republikā, skaidrojot valsts vēsturi un kultūru, 14. februārī Latvijas vēstniecībā Seulā notika grāmatas ar nosaukumu “Latvia 100 Snapshot Stories” izdevuma korejiešu valodā prezentācijas pasākums vadošajiem Korejas medijiem.

Svētku pasākums tika atklāts ar muzikālu priekšnesumu, kurā uzstājās Korejas jaunie talanti – čelliste Džijona Be (Jiyeon Be), alta spēlētāja Sojona Be (Seoyeon Be), vijolniece Rin Nama (Iynn Nam) un pianiste Minso Parka (Minseo Park), kam sekoja stāstu lasījums no grāmatas korejiešu stāstu teicējas Vonsuk Dži (Won-suk Ji) izpildījumā. Savukārt, turpinājumā, vēstnieks Pēteris Vaivars dalījās ar saviem iespaidiem par grāmatu, skaidroja tās nepieciešamību Korejas Republikā un atbildēja uz mediju jautājumiem.

Grāmata “Latvia 100 Snapshot Stories” ir Latvijas institūta izdevums, kurā simts īsos stāstos tiek sniegta informācija par Latvijas vēsturi, tradīcijām, valstiskuma veidošanos, kā arī sasniegumiem dažādās jomās. Šī ir pirmā grāmata korejiešu valodā, kurā visaptveroša informācija par Latviju tiek ietverta vienotā izdevumā.

Lasītākās ziņas valstī

Grāmatas kopijas tiek plānots nogādāt Korejas bibliotēkām, universitātēm, sabiedrības viedokļu līderiem, vēstures un kultūras jomu ekspertiem, kā arī aktīvi tiks izmantotas pasākumos Latvijas tēla atpazīstamības veicināšanai.

Grāmatas “Latvia 100 Snapshot Stories” korejiešu valodā ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm.

Vēstniecība pauž pateicību Ievai Starei no Latvijas institūta, Latvijas universitātes Āzijas studiju nodaļas profesoram Džinsok So (Jin-seok Seo) un izdevniecības Seoul Selection komandai par atbalstu un profesionālo darbu projekta tapšanā.

Foto: Latvijas Republikas vēstniecība Korejas Republikā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti