Dalies:

Goda konsuls Dienvidontario Kārlis Vasarājs informē par rīcību COVID-19 pandēmijas laikā

Goda konsuls Dienvidontario Kārlis Vasarājs informē par rīcību COVID-19 pandēmijas laikā
  • 21. Mar. 2020

Gatavojoties iespējamam “Covid19” uzliesmojumam Toronto latviešu kopienā, kopā ar organizāciju vadītājiem esam pārrunājuši stāvokli. Organizāciju pārstāvji un vadītāji seko līdzi situācijas maiņām.

Lūdzu ziņojiet man, Kārlim Vasarājam (4163018352, karlis.vasarais@gmail.com) vai Imantam Purvam (4169922310, imantspurvs@aol.com), ja jums parādās kādi simptomi vai COVID19 pārbaudes pozitīvs rezultāts. Jūsu informācija būs konfidenciāla un jūsu vārds netiks izpausts. Aicinām jūs paziņot vietas un notikumus, ko esat apmeklējuši mūsu kopienā pēdējo 14 dienu laikā. Neizpaudīsim jūsu informāciju, tikai izmantosim to, lai mazinātu vīrusa izplatību.

Šeit ārsta ieteikumi, kā rīkoties:

Lasītākās ziņas valstī

1. Ja jums ir kādi simptomi, konsultējieties ar jūsu ģimenes ārstu, zvaniet Toronto Health 4163387600, Telehealth Ontario 18667970000 vai skatiet internetā https://www.ontario.ca/page/2019novelcoronavirus. Izvairieties no jebkādu pasākumu apmeklēšanas līdz ir skaidra diagnoze.

2. Centers for Disease Control (www.cdc.gov) un Health Canada  (https://www.canada. ca/en/healthcanada.html) regulāri sniedz jaunas ziņas. Lasiet tur par jebkuŗām situācijas izmaiņām.

3. Gadījumā, ja esat karantīnā, pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz ēdiens, ūdens un higiēnai nepieciešamās lietas 14 dienām. Lūdziet kādam radiniekam vai draugam palīdzību, ja tāda nepieciešama.

4. Ja esat ceļojis ārpus Ontario, lūdzu neapmeklējiet nekādus sarīkojumus un sapulces 14 dienu laikā, arī ja nekādi simptomi neparādās.

5. Mūsu slimnīcas ir atcēlušas visas tikšanās, kur ir 10 vai vairāk cilvēku. Ir labi zināt, ka viņi pieturas pie tik lielas aizsardzības. Arī mums visiem ir jāuzmanās. 

Mums ir izveidota COVID19 komiteja, lai mēs būtu informēti par jaunākām situācijas izmaiņām un varētu uz tām reaģēt. Tas varētu novest pie vairāku sarīkojumu atcelšanas.

Lūdzu sazinieties ar mūsu sabiedrības locekļiem, kam nepieciešama palīdzība, bet esiet uzmanīgi  mazgājiet rokas un tīriet virsmas, kā arī izvairieties no ļaužu pūļiem.

Mēs esam viena kopiena un atbalstām viens otru. Lūdzu sazinieties ar mums, baznīcām vai organizāciju vadītājiem, ja jums ir nepieciešama palīdzība.

Kārlis Vasarājs

Latvijas goda konsuls Dienvidontario

4163018353

karlis.vasarais@gmail.com

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti