Dalies:

Ghetto Games sāks sezonu ar ielu fubola turnīru Barselonā

Ghetto Games sāks sezonu ar ielu fubola turnīru Barselonā
Ghetto Games
  • 29. Mar. 2020
  • 22.25

Ghetto Games 12.sezonu atklās 21.martā Barselonā ar pirmo ielu futbola Eirolīgas tūri. Sacensības tiek rīkotas kopā ar vēl 10 valstīm.

"Ghetto Football: Euroleague 2020" laikā notiks desmit ielu futbola 3v3 turnīri un viens finālturnīrs 11 Eiropas valstīs – Spānijā, Itālijā, Horvātijā, Ungārijā, Čehijā, Beļģijā, Nīderlandē, Dānijā, Vācijā un Polijā. Superfināls paredzēts Latvijā 13.maijā.

“Pasākumi notiks vēsturiskās ielu futbola vietās vai pilsētu centra nostūros, tādējādi pievēršot sabiedrības uzmanību arī tajos pilsētas apgabalos - tā sauktajās "ghetto" vietās -, kur pasākumi tik bieži nenorit, pilnveidojot arī mazāk attīstītus apgabalus. "Ghetto Games" komanda, kopā ar vietējiem organizatoriem pirms pašiem pasākumiem vairākās vietās arī organizēs uzkopšanas talkas,” par pasākumu stāsta Antons Semeņaks, "Ghetto Football Euro League 2020" galvenais organizators.

Lasītākās ziņas

Projekta galvenais mērķis ir sniegt ikvienam iespēju izbaudīt kvalitatīvu ielu futbolu, kā arī apceļot Eiropas valstis un iepazīt to kultūru, norāda Semeņaks.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti