Dalies:

Gadskārtējās Saulaines līdzekļu vākšanas pusdienas Sv. Jāņa draudzes telpās

Gadskārtējās Saulaines līdzekļu vākšanas pusdienas Sv. Jāņa draudzes telpās
  • 15. Mar. 2019

Gadskārtējās Saulaines līdzekļu vākšanas pusdienas svētdien, 7. aprīlī, pl. 12.30 Sv. Jāņa draudzes telpās

Sidrabiņa upe tek
Līkumiņu līkumiem,
Visapkārt augsti kalni,
Visapkārt zaļi meži. (t. dz.)

Kad lasīsit šo rakstu, Lieldienas vēl nebūs nosvinētas. Dabai turpināsies novelties tumšā, aukstā nasta un visa apkārtne pamazām kļūs gaišāka un cerīgāka. Lieldienas ir laiks, kad diena un nakts ir vienādā gaŗumā. Vai, kā mēs gaidām, kad dienas būs gaŗākas! Pavasaris liek cilvēkam plānot pavasaŗa dārza darbus – gaidīt lielās cerībās, vai pagājušā gadā iestādītie krūmi būs izcietuši smago ziemu un vai vāveres, negantnieces, būs pamanījušas pērn iedēstītos puķu sīpolus un aizvākušas uz kaimiņu sētu vai likušas mierā, lai tās krāšņi uzzied.

Sv. Jāņa Ev. Lut. Latviešu draudzes Toronto lauku īpašums Saulaine arī sāks zaļot un ziedēt. Klātpieliktā fotografija ir domāta, lai lasītājs atceras, kāda Saulaine izskatās ziemas aukstumā, tieši šinī brīdī, jo visos gada laikos tā ir bezgala skaista. Vai vispār ir brīnumjaukākas vietas ar savām nesamaitātām pļavām un mežiem, varžu un zivju pilniem dīķiem, līkumiem izveidoto upi, kur ir peldēts, makšķerēts, teltīs gulēts, ar kanū laivām braukts līdz pat Vasāgas ezermalai?

Lasītākās ziņas valstī

Prasmīgie šefpavāri Ēriks Začs un Pēteris Mašins gādās par varenām pusdienām. Būs arī kūku galds. Priecāsimies par Viktora Kūlnieka talantīgās ģimenes priekšnesumiem un par bagātīgo „laimīgās lozes” klāstu.

Ieejas maksa: pieaugušiem $50 (ziedojumu kvīts tiks piešķirta par $35), 8. g.v. līdz studentiem $15, līdz 7.g.v. bez maksas. Lūdzu pieteikties pie Janas Kopmanes, draudzes kancelejā: 4169213327 vai pie Natālijas Tannes 9057733328. Ja meklējat kādu grāmatu no mūžam populārās Saulaines grāmatu klētiņas, labprāt to jums atvedīsim uz Saulaines pusdienām. Nebūs pašiem jābrauc savākt un nebūs jāmaksā par pasta izdevumiem! Paldies neatlaidīgajai Saulaines talciniecei Natālijai Tannei ar palīgiem par iecienītā sarīkojuma organizēšanu!

Ziemā, pavasarī, vasarā... visos gada laikos: Saulainē mums labi klājas! Nāciet draugu pulkā un atbalstiet Saulaini!

Autors: Kristīne Kirsch – Stivriņa
Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti