Dalies:

Gaŗezers ziņo par turpmāko darbību

Gaŗezers ziņo par turpmāko darbību
Gaŗezers
  • 13. Apr. 2020

Cienījamās Gaŗezera ģimenes! Nosūtot mūsu ceturto iknedēļas ziņojumu, mēs pateicāmies par jūsu pacietību un atbalstu, kamēr mēs novērtējam, kā vislabāk turpināt darbību šajās izaicinošajās dienās. Lūdzu turpiniet lietot www.garezers.org kā uzticamāko informācijas avotu sakarā ar informāciju par Gaŗezeru un Gaŗezera vasaras programmām! Mums visiem, lai kur mēs dzīvojam, jāturpina pielāgoties jauniem norādījumiem, pārskatīt plānus un izmantot mūsu enerģiju un laiku, lai rūpētos par ģimenēm un draugiem.

Vietējie, štata un federalās valdibas  norādījumi:

  • Mičigānas Senāts balsoja otrdien, 7. aprīlī, pagarināt ārkārtas deklarāciju un katastrofu rīkojumu, kas izdots šī gada 23. martā līdz 30. aprīlim. 9. aprīlī tika ziņots ka rīkojums ka jāpaliek mājās, tika pagarināts līdz 30. aprīlim. Jūs varat izlasīt rīkojumu visos sīkumos vietnē šeit.
  • Turklāt Gaŗezera birojs saņēma šādu papildus paskaidrojumus attiecībā uz Mičigānas gubernatores Executive Order 2020-21, no mūsu Branch-Hillsdale-St.  Joseph veselības aģentūras, kas ir mūsu vietējā pārvaldes iestāde. COVID-19 ierobežojumu dēļ šajā laikā Dzintari un Atbalsis sabiedrībai ir slēgti. www.bhsj.org
  • Norādijumi ir obligāti un to nepildīšanas gadījumā tiks piespriests naudas sods. www.michigan.gov 

Vasaras programmu jaunumi:

Lasītākās ziņas valstī

  • Visu programmu vadītāju vārdā paldies tiem, kas izpildīja pagājušajā nedēļā izsūtīto aptauju par vasaras programmēšanu, jo īpaši par ierosinājumiem un komentāriem!  Programmu direktori apspriedīs rezultātus šīs nedēļas virtuālā sanāksmē un pēc tam sniegs pārskatu.
  • Šajā laikā vasaras programmas nav atceltas. Mūsu komandai informācijas vākšana, jo īpaši attiecībā uz COVID-19 ietekmi uz vasaras programmām turpinās katru dienu, dažreiz katru stundu. Pateicamies par jūsu turpmāko pacietību.
  • Reģistrācija programmām turpinās tīmekļa vietnē CampDoc. Ja programma(s) tiek atcelta(s), programmu iemaksas tiks atmaksātas.

Cita informācija:

  • Gaŗezera galvenais birojs turpina darboties ar ierobežotām stundām. Lūdzu, turpiniet lietot garezers@garezers.org, lai sazinātos ar mums.
  • Ķieģelu seguma projekts un akcija turpinās, kā izklāstīts mūsu mājas lapā, un valde novērtēs pēc attiecīga laika iespēju tās atklāšanai sabiedrībai šovasar. 

Lūdzu, turpiniet bieži pārbaudīt mūsu saiti, jo var būt papildus jaunumi starp mūsu iknedēļas ziņojumiem. Turaties droši un veseli!

Gaŗezera COVID-19 komanda

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti