Dalies:

FOTO: Kā izskatās nodegusī Kalamazū latviešu baznīca

FOTO: Kā izskatās nodegusī Kalamazū latviešu baznīca
Kalamazoo Latvian Association / Facebook
  • 11. Jul. 2019

Jau vēstījām par nelaimi ASV Mičiganas štatā Kalamūzū latviešu luterāņu draudzes baznīcā, kuru skāra spēcīgs ugunsgrēks. Draudze publicējusi foto, kurās redzams, ka baznīcas iekštelpas pilnībā izdegušas.

Uguns iemesls vēl aizvien tiek skaidrots.

Lasītākās ziņas valstī

Draudzes mācītāja raksta: "Uguns izpostīja mūsu mīļo dievnamu. Daļa draudzes sirds sadega līdzās. Es lūdzu Dievu par mums visiem, Kalamazoo draudzes ļaudīm, lai šis smagais laiks mūs visus tur cieši kopā, lai mums ir spēks piecelties no pelniem un, Dieva spēkā, Kristus vienotībā, būt un pastāvēt." Viņa aicina uz dievkalpojumu 14.jūlijā, pulksten 10.00 sabiedriskajā centrā, lai bēdās būtu kopā.

Skumjās dalās arī Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas ārpus Latvijas arhibīskape Lauma Zušēvica: „Aizdegās liesmās dievnams, daudz jūsu pašu roku celts, daudz lūgšanu un atmiņu svētīts. Šī dievnama svētums nezudīs, tas dzīvos tālāk jūsu sirdīs un jūsu ticībā. Svētā Gara liesmas reiz vienoja ticīgos un cits citu ceļot, tapa stiprāks katrs. Vēl arvien Dieva žēlastība mierina un iedrošina smagos pārbaudījumos. No sirds lūdzu, lai jūs katrs justu, ka Kristus jums blakus dodas un piešķir savu dziedinošo mieru”.

Foto: Kalamazoo Latvian Association/ Facebook

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti