Dalies:

Filma "Lote un pazudušie pūķi" ceļo pa pasaules kino festivāliem

Filma "Lote un pazudušie pūķi" ceļo pa pasaules kino festivāliem
  • 03. Apr. 2019

Pilnmetrāžas animācijas filma "Lote un pazudušie pūķi" turpina apceļot pasauli, piedaloties dažādos starptautiskos kino festivālos, informē filmas pārstāvji.

No 1. līdz 6. aprīlim filmu izrādīs Stokholmas Starptautiskajā kino festivālā "Juniors", kura programmā iekļautas bērniem un jauniešiem veidotās filmas. Nākamais kino festivāls notiks Līdsā, Lielbritānijā, no 8. līdz 22. aprīlim, un šogad tas atzīmē jau 20.gadadienu. 11. un 12. maijā norisināsies "Little Big Films" festivāls Hamburgā, Vācijā, kura programmā arī iekļauta jaunākā Lotes filma, un, protams, Lotes ceļi neapstāsies – jau zināms, ka vasarā tā dosies uz Honkongu.

Jaunākajā filmā par suņumeitenes Lotes piedzīvojumiem Izgudrotāju ciematā ierodas divi zinātnieki – Kārlis Jenots un Viktors Vīķis. Viņi ir nolēmuši piedalīties sacensībās, kuru dalībniekiem jāsavāc pēc iespējas vairāk tautasdziesmu. Abu vislielākais sapnis ir ierakstīt, kā dzied mītiskais ugunsspļāvējs pūķis. Par to padzirdējušas, Lote un viņas mazā māsiņa Rozīte auj kājas, un piedzīvojumi var sākties!

Lasītākās ziņas

Sadarbībā ar "Kinopunktu" filmu var noskatīties visā Latvijā. Filmu demonstrēs 4.aprīlī Ērgļos, 5.aprīlī – Cesvainē, Jumpravā, Inčukalnā un Preiļos. Šajā sestdienā, 6.aprīlī, filmu "Lote un pazudušie pūķi" varēs noskatīties Rūjienā, Vilcē un Jaunpiebalgā, savukārt svētdien, 7.aprīlī, - Taurenē, Vidrižos un Asarē. Lotes ceļojums turpināsies – filmu izrādīs vairāk nekā 80 vietās.

Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti