Dalies:

Latvijas uzņēmumi aicina atgriezties Latvijā

Latvijas uzņēmumi aicina atgriezties Latvijā
CC0 licence
  • 03. Feb. 2020

“Ārpus Latvijas dzīvo un strādā aptuveni 170 000 potenciālu Latvijas darbinieku – mēs vēlamies piesaistīt tos darbam Latvijā,” - ar šādu moto kustība “Latvija strādā” 12.februārī aicina uz ceturto tiešsaistes karjeras dienu, kurā stāstīs, kādas ir aktuālākās darba iespējas Latvijā un kuri uzņēmumi īpaši gaida atgriežamies pašreiz ārvalstīs dzīvojošos.

Pasākuma rīkotāju mērķis ir dot iespēju ikvienam Latvijas valstspiederīgajiem, kas šobrīd dzīvo, mācās vai strādā ārzemēs, uzzināt vairāk par Latvijas darba devējiem un iespējām atgriezties Latvijā. Tiešraides laikā būs iespēja uzdot jautājumus uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī noskaidrot kontaktinformāciju saziņai.

12.februāra tiešsaistes karjeras dienā piedalīsies "Valmiera Glass”, LPKS "Latraps”, Valsts nekustamie īpašumi, “Barents”, “Tele2 Latvia”, “TietoEVRY”,“Transcom Latvia”, “airBaltic”, “Swedbank Latvia”, “SEB Global Services”, “ Deloitte” un Latvijas armija.

Lasītākās ziņas

Kopumā kustībā iesaistījušies 114 darba devēji no visas Latvijas. Viņu mērķis ilgtermiņā ir Latvijā atgriezt vismaz 1000 darbinieku. Katrs darba devējs, kas vēlas iesaistīties kustībā, publiski apņemas pieņemt darbā vismaz vienu aizbraukušo.

Pasākums norisināsies 12.februārī plkst.19:30 pēc Latvijas laika kustības “Latvija strādā” Facebook lapā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti