Dalies:

Eva Juhņēviča atsakās no LTV valdes locekles amata

Eva Juhņēviča atsakās no LTV valdes locekles amata
  • 08. Apr. 2019

Tikko NEPLP Latvijas Televīzijas (LTV) digitālās attīstības un satura valdes locekles amatam apstiprinātā Eva Juhņēviča nolēmusi neturpināt darbu LTV.

Šodien paziņojumā savā “Facebook” profilā Eva Juhņēviča pavēstīja: “Gribu pateikt paldies visiem iesaistītajiem, kuri novērtēja manas profesionālās spējas un kompetences, kā arī manu redzējumu par LTV attīstību, tomēr, izvērtējot visus notikumus ap LTV valdes konkursu un tā rezultātiem, esmu pieņēmusi lēmumu nestāties LTV digitālās attīstības un satura valdes locekles amatā. Man ir ļoti žēl, ka radusies šāda situācija, bet uzskatu, ka tas ir vienīgais pareizais risinājums šobrīd. Esmu par to informējusi arī NEPLP vadību. Novēlu Latvijas Televīzijai kļūt par mūsdienīgu, neatkarīgu un spēcīgu sabiedrisku mediju.”

NEPLP LTV valdes priekšsēdētāja amatā apstiprināja Eināru Gielu, bet valdes locekļa amatā digitālās attīstības un satura jautājumos – Evu Juhņēviču.

Eva Juhņēviča bija XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore, strādājusi Jūrmalas domē kā mārketinga nodaļas vadītāja, SIA “McCANN Rīga” direktore. 

Foto: LETA

Lasītākās ziņas valstī

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti