Dalies:

Ēterā savu skanējumu sāk raidījums “Ar atgriešanos”

Ēterā savu skanējumu sāk raidījums “Ar atgriešanos”
Foto: CC0 licence
  • 19. Sep. 2019

Reģionālā radiostacija "Divu krastu radio" radījusi jaunu raidījumu "Ar atgriešanos", kur deviņu raidījumu sērijā diskutēs par atgriešanās iespējām Latvijā, it īpaši Latgalē. Ar kādām problēmām remigrantiem jāsastopas un kā tās atrisināt? Raidījumā būs iespēja uzzināt, kurās valsts iestādēs iespējams saņemt informāciju un palīdzību, ja jūs, vai jūsu radinieks vēlas atgriezties dzimtenē. Tajā informēs par uzņēmumiem, kas piedāvā darba iespējas Latgalē, un uzklausīs tos, kas atgriezušies un tos, kas vēlas atgriezties.

Pirmais raidījums jau ir izskanējis - tajā iepazīstināja ar diasporā un pie mums notiekošajām sociālajām, ekonomiskajām un kultūras aktualitātēm. Bija iespēja uzzināt, ko par atgriešanos Latvijā domā jaunieši, kas dzīvo un strādā Vācijā un Dienvidāfrikā, un to, kāda programma sagaida Pasaules latviešu kultūras konferencē, kas septembra beigās notiks Cēsīs.

Raidījuma skanēšanas laiks trešdienās plkst.18:20 ar atkārtojumiem svētdien plkst.14:00 , otrdien plkst.16:20. "Divu krastu radio" raida 90,1 fm Daugavpils un 96,9 fm Jēkabpils frekvencēs, radio "Ef-Ei" 91.4 fm Rēzeknē.

Lasītākās ziņas valstī

To arhīvs būs pieejams portālos www.rezekneszinas.lv un www.daugavpilszinas.lv. Pirmais raidījums klausāms šeit.

Raidījums "Ar atgriešanos" tiek gatavots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālo atbalstu no valsts budžeta līdzekļiem.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti