Dalies:

ELJA50 kongresā piedalīsies arī Valsts prezidents Egils Levits

ELJA50 kongresā piedalīsies arī Valsts prezidents Egils Levits
  • 02. Aug. 2019

Biedrības “Eiropas latviešu jaunatnes apvienība” kongresa ELJA50 ietvaros šodien notiek pasākums "Birojnīcā" pl.19.00, kur notiks Daiņa Īvāna priekšlasījums. To apmeklēs arī Valsts prezidents Egils Levits.

Kā portālam latviesi.com stāsta kongresa organizatori, tieši Īvāna priekšlasījums ir viens no centrālajiem notikumiem. "Šī gada kongresam nav oficiāla tēma, bet drīzāk noskaņa, kuru iezīmēs Dainis Īvāns, daloties ar savām pārdomām un ieskatiem par topošo "Baltijas ceļa" 30 gadu jubileju un par to kādu rezonansi šī jubileja izraisīs šodienas Latvijā, ņemot vērā tās izmaiņas un attīstību, kādas ir iezīmējušas Latvijas valstiskuma un sabiedrības trajektoriju kopš 1989.gada. Mūsu mērķis ir ieklausīties Daiņa teiktajā, kā arī tajās pārdomās un viedokļos, ar kuriem dalīsies paneļa diskusijas "Quo vadis Latvija?" dalībnieki, sestdien 3.augustā, cerībā, ka tādejādi gūsim iedvesmu un idejiskus dzinejus biedrības "ELJA50" darbībai gan 2019.-2020.gadā, gan ilgtermiņā, kas vienozīmīgi ir un būs vērsta uz latviskās identitātes un pašapziņas stiprināšanu."

Svarīgs notikums kongresā ir arī biedru sapulce jeb pilnsapulce. Tajā tiks apspriesta "biedrības "ELJA50" tagadējā un nākotnes darbība, ņemot vērā lojālistu un atbalstītāju vēlmes un intereses, kā arī biedrības aicinājumu veicināt un atbalstīt pilsoniskās sabiedrības plaukšanu, rīkojot regulārus pasākumus uz kuriem mēs aicinam vieslektorus, kuru starpā ir ietekmīgākie domātāji, viedokļu veidotāji un lēmumu pieņēmēji šodienas Latvijā."

Lasītākās ziņas valstī

Kongress, kas šogad notiek jau 14.gadu, ilgst no 1. - 4 augustam. ELJA 50 ir repatrientu organizācija, kuru dibināja 2004. gadā bijušie Eiropas latviešu jaunatnes apvienības aktīvisti, kas tolaik jau bija pārcēlušies uz dzīvi Latvijā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti