Dalies:

ELA turpina veicināt diasporas NVO izaugsmi

ELA turpina veicināt diasporas NVO izaugsmi
  • 11. Jun. 2019

Eiropas latviešu apvienība (ELA) ieguvusi Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) atbalstu apmācību organizēšanai Eiropas latviešu diasporai arī šogad. 2018.gadā ELA veiksmīgi īstenoja projektu, kura ietvaros tika organizētas apmācības diasporiešiem ,,Projektu izstrādes un vadības pamati’’ finansējuma piesaistīšanas veicināšanai savu ideju īstenošanai Austrijā, Vācijā un Norvēģijā.

Šogad plānots organizēt divas divu dienu ilgas apmācības ,,Solis Tavas orgnaizācijas attīstībā’’ Latvijā un Lielbritānijā 30 latviešu diasporas kopienu pārstāvjiem, pievēršot dalībnieku uzmanību jaunas biedrības dibināšanas pamatiem un latviešu svētdienas skoliņu atvēršanai, piedāvājot apgūtu praktiskas iemaņas organizāciju mārketinga aktivitāšu veikšanā un biedru piesaistē, kā arī veicināt organizācijas kapacitātes stiprināšanu caur  projekta izstrādes prasmju apgūšanu no idejas līdz realizēšanai, t.sk. finanšu plānošanu un atskaišu sagatavošanu.

Apmācību mērķis ir stiprināt Eiropas latviešu diasporas kopienu kapacitāti caur zināšanu un prasmju iegūšanu no diasporas organizācijas dibināšanas līdz veiksmīgai projektu realizēšanai, veicinot diasporas kopienu savstarpējo sadarbību saites stiprināšanai ar Latviju.

Apmācību programma pieejama šeit: https://ej.uz/32tq

Apmācības vadīs eksperti no Latvijas ar ilggadēju pieredzi gan Latvijas un EEZ projektu īstenošanā, gan apmācību vadīšanā un divi pieacinātie vieslektori.

Dalībnieku līdzmaksājums 70 EUR/persona*.

No projekta dalībniekiem tiks segti ceļa izdevumi 150,00 EUR robežās un uzturēšanās izdevumi (1 nakts) 90,00 EUR robežās, kā arī ēdināšanas un apmācību izdevumi.

Seko līdzi informācijai un laicīgi piesakieties apmācībām, jo vietu skaits ir ierobežots!

*Dalībnieku līdzmaksājumi pilnā apjomā tiks ieguldīti apmācību organizēšanā, nodrošinot projekta līdzmaksājuma izdevumu segšanu, kas nepieciešams projekta  veiksmīgai realizēšanai.

Apmācības tiek organizētas projekta „Eiropas latviešu diasporas NVO kapacitātes stiprināšana”  (līguma Nr.2019./LV/DP/04/01) ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti