Dalies:

Eksportējošos uzņēmumus seminārā informēs par situāciju Ziemeļvalstīs

Eksportējošos uzņēmumus seminārā informēs par situāciju Ziemeļvalstīs
CC0 licence
  • 07. May. 2020

Kāda no biznesa viedokļa šobrīd ir situācija Zviedrijā, Somijā, Dānijā un Norvēģijā? Uz šo jautājumu eksportējošiem uzņēmumiem šodien bezmaksas tiešsaistes seminārā plāno atbildēt Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūras eksperti (LIAA).

Seminārs norisināsies platformā "Zoom" no plkst.10 līdz 11 pēc Latvijas laika. Šis būs otrais no četru semināru cikla eksportējošajiem uzņēmumiem par situāciju eksporta tirgos pēc Covid-19 ierobežojumiem un satricinājumiem ekonomikā. Seminārā būs iespējams uzzināt, kā Ziemeļvalstis plāno iziet no šīs krīzes situācijas. Uzņēmēji aicināti izmantot iespēju uzdot jautājumus LIAA pārstāvjiem, kuri, atrodoties uz vietas savās mītnes valstīs, spēs sniegt pārskatu par šā brīža reālo situāciju.

"Situācija dažādās valstīs un reģionos ir atšķirīga, tādēļ vēlamies piedāvāt četru tiešsaistes semināru ciklu mūsu eksportētājiem, lai dalītos ar LIAA pārstāvniecību uzkrāto informāciju. Kopumā mūsu pārstāvniecības atrodas 18 valstīs, nosedzot uzņēmēju definētos mērķa tirgus. No pārstāvniecību iesniegtajiem ziņojumiem redzam, ka lielākā daļa valstu ir gatavas investēt lielus līdzekļus, lai panāktu strauju ekonomikas atjaunošanos," iepriekš pauda LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Lasītākās ziņas valstī

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti