Dalies:

Eiropas vasaras galvaspilsēta Baden Baden

Eiropas vasaras galvaspilsēta Baden Baden
  • 11. May. 2015

Bāden Bādena (Baden Baden) ir ir elegants kūrorts, kuru savulaik bija iecienījis Napoleons un daudzi citi eiropiešu aristokrāti no Krievijas līdz Portugālei. Baden Baden, kuru vēl aizvien pazīst kā „Eiropas vasaras galvaspilsētu" ir arī viena no Vācijas senākajām pilsētām, jo pirms romiešu ienākšanas mūsu ēras 80. gados, šajā vietā atradusies ķeltu apmetne.

Pilsētas Trinkhalle ir pieejama gan viesiem, gan vietējiem iedzīvotājiem, lai katrs pats varētu novērtēt ūdeņu dziednieciskās īpašības. Baden Baden ārstnieciskie ūdeņi tāpat kā Ķemeros, tiek izmantoti ne vien skaistuma, bet arī veselības uzlabošanai.


Neoficiāli Baden Baden dēvē par vācu „Lasvegasu”, jo tieši šeit atrodas vislielākais, vissenākais un visskaistākais Rietumeiropas kazino.
Bāden-Bādene ir ievērojama arī ar savu rožu dārzu, kurā iet pār princeses Žozefīnes tiltiņu un strūklaku. Žozefīne pieder arī pie Zähringen dzimtas, kuras vārdā kā jau ziniet ir nosaukta pilsētas daļa, kurā atrodas Latviešu nams Freiburgā.


Atsauksmes un foto varēsiet aplūkot platformā TripAdvisor!

Koordinātes: 48.767203, 8.242552

Piesaki sev naktsmājas BērzainēLatviešu kultūras centrā un viesu namā Freiburgā jau tūlīt! Mēs piedāvāsim labākās istabiņas par izdevīgāko cenu! Vēlies atpūsties uz nedēļu? Vari rēķināties ar vēl 20% atlaidi!

Biroja tālr: +49 (0) 761 53340
Mob.: +49 (0) 176 555 53340
E-pasts: berzaine@latviesi.com


Foto: Baden-Baden Kur & Tourismus GmbH

Informācija aktualizēta 2016.gada 5.jūnijā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti