Dalies:

Eiropas Universitātes institūtam jaunas vakances profesora amatiem

Eiropas Universitātes institūtam jaunas vakances profesora amatiem
  • 14. May. 2018

Eiropas Universitātes institūts (EUI), kas atrodas Florencē, Itālijā, izsludina konkursu uz četrām vakantajām profesora amata vietām.

Politikas un sociālo zinātņu departamentā (Salīdzinošajā politikā)

Pretendentam jābūt augsta līmeņa zinātniskajām publikācijām, mācībspēka un doktora darbu vadītāja pieredzei. 
Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2018. gada 28. maijs.

Politikas un sociālo zinātņu departamentā (Starptautiskās politikas jomā)

Kandidātiem jābūt augsta līmeņa zinātniskajām publikācijām starptautiskajā politikā un/vai jābūt darba pieredzei šajā jomā. 
Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2018. gada 28. maijs.

Vēstures un civilizācijas departamentā (Jaunāko laiku vēsture):

Kandidātam jābūt augsta līmeņa zinātniskajām publikācijām, mācībspēka un doktora darbu vadītāja pieredzei. Priekšrocības būs tiem pretendentiem, kuri pētījuši sadarbību starp Eiropu un Klusā okeāna/Indijas okeāna reģiona valstīm. 
Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2018. gada 16. jūlijs.

Lasītākās ziņas valstī

Vēstures un civilizācijas departamentā, Roberta Šūmana (Robert Schuman) augstākā līmeņa studiju un pētījumu centrā (Ekonomikas vēstures jomā):

Kandidātam jābūt augsta līmeņa zinātniskajām publikācijām, mācībspēka un doktora darbu vadītāja pieredzei. Pretendentam jābūt izcilām zināšanām ekonomikas un sociālās vēstures jomā, sākot ar astoņpadsmitā gadsimta beigām. Priekšroka būs tiem kandidātiem, kuri Austrumeiropas un Centrāleiropas vēsturi pētījuši vai pēta salīdzinoši un globālā perspektīvā. 
Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2018. gada 16. jūlijs.

Eiropas Universitātes institūts piedāvā plašākās doktorantūras un pēcdoktorantūras programmas sociālajās zinātnēs – jomās, kas ir īpaši nozīmīgas Eiropas attīstībai – un izcilas pētniecības iespējas. Vairāk nekā 84 procenti no uzņemtajiem studentiem veiksmīgi pabeidz studijas, kas paver lieliskas starptautiskās karjeras iespējas. Doktorantūras studijas EUI notiek šādās jomās: politika un sociālās zinātnes, ekonomika, vēsture un civilizācija, tiesību zinātne.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā var sazināties ar EUI:

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti