Dalies:

Eiropas un pasaules čempionātā ūdens motosportā Latvijas piloti kopumā iegūst 11 medaļas

Eiropas un pasaules čempionātā ūdens motosportā Latvijas piloti kopumā iegūst 11 medaļas
  • 14. Aug. 2017

Vakar pēcpusdienā Ungārijā, Dunājvāroš (Dunaajvaros) noslēdzās Eiropas un pasaules čempionāti ūdens motosportā "Formula Future", kur Latvijas piloti ieguva kopskaitā 11 medaļas, liecina Latvijas ūdens motosporta federācijas rīcībā esošā informācija.

Pasaules čempiona trešās klases titulu izcīnīja Nils Slakteris, ceturtajā klasē Laurai Lakovičai-Lakovicai otrā vieta, bet Kristeram Manginam trešā vieta. Pirmajā klasē Ralfam Zaharčenokam trešā vieta, delfīnu klasē trešo vietu izcīnīja Otto Varkalis. Latvijas izlasei kopvērtējumā pasaules čempionātā trešā vieta.

Vēl labāki rezultāti un sešas medaļas bija Eiropas čempionātā. Miks Lazarenoks izcīnīja Eiropas čempiona titulu delfīnu klasē, Ralfs Zaharčenoks pirmajā klasē un Nils Slakteris trešajā klasē. Kristers Mangins ierindojās otrajā vietā ceturtajā klasē, bet Laura Lakoviča-Lakovica trešajā vietā. Trešā vieta arī Elīzai Lakovičai-Lakovicai trešajā klasē. Komandu vērtējumā Latvijas izlasei otrā vieta.

Latvijas izlasē bija jaunieši no "Jūrmala Racing Team", Liepājas "UPB Energy", Alūksnes "Nord Ost", Bauskas "Mēmeles sports" komandām.

"Esmu ļoti priecīgs un lepns par sasniegumiem šajās sacensībās. Tas nozīmē, ka Latvijas ūdens motosportam ir nākotne, jo aug spēcīga maiņa pašreizējiem braucējiem, kas arī turpmāk nesīs Latvijas vārdu pasaulē. Mūsu jaunie sportisti neskatoties uz mums nepierasto karstumu +37 grādos pierādīja, ka spēj rīkoties atbilstoši situācijai un pārliecinoši nodemonstrēt treniņos apgūto. Atstājot aiz sevis tādas ūdens motosporta lielvalstis kā Vāciju, Apvienotos Arābu Emirātus, Čehiju un pat Krieviju, esam radījuši pasaules ūdens motosporta sabiedrības interesi par savām treniņu metodēm un ūdensmotosportu Latvijā kopumā. Par to paldies visiem Latvijas ūdens motosporta entuziastiem,’’ teica Atis Slakteris.

Komandu sacensībām sagatavoja treneri Reinis Paegle, Aldis Lakovičs-Lakovics, asistente Elīna Mazule, finansiālu atbalstu sniedza Bauskas novada dome, "Riga Powerboat Team" un "Aquashelf Racing"

Foto: .lumsf.lv

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti