Dalies:

Eiropas Padomē Strasbūrā atklāj fotogrāfiju izstādi “Baltijas Ceļš”

Eiropas Padomē Strasbūrā atklāj fotogrāfiju izstādi “Baltijas Ceļš”
  • 15. Jun. 2018

2018. gada 13. jūnijā Eiropas Padomes (EP) ēkā Strasbūrā, Baltijas valstu kopējā simtgades pasākuma ietvaros, Latvijas Pastāvīgā pārstāvniecība EP sadarbībā ar Igaunijas un Lietuvas pārstāvniecībām organizēja fotogrāfiju izstādes “Baltijas ceļš” atklāšanu. Pasākumā piedalījās EP augstākās amatpersonas, EP dalībvalstu diplomātiskais korpuss, Baltijas valstu diasporas pārstāvji, sadarbības partneri no Strasbūras mērijas un Strasbūras Kinocentra, kā arī vēstures eksperti no Strasbūras Nacionālās bibliotēkas. Izstādes atklāšanu papildināja klavierspēles priekšnesums, atskaņojot Baltijas valstu komponistu skaņdarbus, kam sekoja pieņemšana.

Fotogrāfiju izstāde “Baltijas ceļš” atspoguļo unikālu notikumu Baltijas valstu vēsturē cīņā par neatkarības atjaunošanu. Katra fotogrāfija atklāj atsevišķu cilvēku un veselu tautu likteņus, un miermīlīgu pretošanos Padomju okupācijas režīmam.

Latvijas Pastāvīgās pārstāvniecības EP organizētais svinīgais pasākums ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm.

Lasītākās ziņas valstī

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti