Dalies:

Eiropas latviešu kori piedalīsies Latvijas vīru koru dižkoncertā “100 vīri Latvijai”

Eiropas latviešu kori piedalīsies Latvijas vīru koru dižkoncertā “100 vīri Latvijai”
  • 16. Nov. 2018

Latviešu biedrības Īrijā koris “eLVē”, mākslinieciskā vadītāja Inguna Grietiņa – Dārziņa, kormeistares Laura Zemvalde, Laine Nigule-Belenusa un Stokholmas latviešu koris, diriģente Sandra Leja – Bojsten.

Godinot Latvijas valsts dibināšanas Simtgadi, Eiropas mākslinieciskās kopas piedalās daudz dažādos pasākumos gan mītnes zemēs, gan viesos pie kolēģiem Eiropā, gan Latvijā. Mēs visi ar lielu lepnumu stāstām par mūsu Latviju, par Simtgadi, par mūsu nacionālajiem dārgumiem, par mūsu tradīcijām.

Maestro Edgars Račevskis veidojot Latvijas vīru kora dižkoncertu “100 vīri Latvijai”, kurš notiks 18. novembrī, plkst. 16:00 Latvijas Universitātes aulā uzrunāja korus no visas plašās pasaules. Stiprinot domu, ka Latvija vairs nav tikai tās ģeogrāfiskajā teritorijā, bet tur, kur dzīvo latvieši. Šajā koncertā piedalīsies arī divi Eiropas kori no Īrijas un Zviedrijas.

Lasītākās ziņas

“Eiropas latviešu koru dalība šajā koncertā mums ir milzīgs gods, jo emocionāli tieši Latvijas simtgades kulminācijā – 2018. gada 18. novembrī esam Latvijā un dziedam Latvijai”, stāsta Eiropas latviešu apvienības kultūras nozares vadītāja Inguna Grietiņa – Dārziņa.

Būt latviešiem, būt piederīgiem savai tautai, caur dziesmu paust savu mīlestību ir patiesa dāvana mums visiem kopā – Latvijai un latviešu tautai!

Foto: Koris "eLVē"/Facebook

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti