Dalies:

Dmitrija Petrenko izrādei "Tēbu zeme" pasaules pirmizrāde tiešsaistē

Dmitrija Petrenko izrādei "Tēbu zeme" pasaules pirmizrāde tiešsaistē
Publicitātes foto
  • 07. May. 2020

Asprātīga un ironiska psiholoģiska krimināldrāma 2 cēlienos, kas uzturēs spriedzi un sniegs skatītājam citādu pieredzi, nekā ierastās izrādes teātrī klātienē, sola tiešsaistes uzveduma "Tēbu zeme" veidotāji. Tā ir "izrāde izrādē", kurā skatītājs būs liecinieks kā ģimenes drāmai, tā mākslas tapšanas procesam un kopā ar galveno varoni T mēģinās rast atbildes un patiesību.

Ar spēcīgu pašironijas devu dienvidamerikāņu autors Serdžio Blanko ir radījis mākslinieka - dramaturga/ režisora - T tēlu, kurš ar aizgādniecisku mentora sajūtu dodas atklāt jaunā noziedznieka Martina motivāciju sava tēva slepkavībai. Par šo noziegumu tad arī jātop T izrādei. Režisors Dmitrijs Petrenko šos tēlus un situācijas organiski iedzīvinājis Latvijas vidē, lomas uzticot aktieriem Gintam Andžānam un Kārlim R. Ērglim.

Pirmizrāde visā pasaulē notiks šodien, 7.maijā, plkst. 20.00 pēc Latvijas laika.

Lasītākās ziņas

Pēc uzveduma veidotāju stāstītā, izrādē spriedzi uztur nemitīgā balansēšana uz realitātes un fantāzijas robežas, uzdodot skatītājiem jautājumu - cik daudz dokumentālā mākslā ir dokumentalitātes un cik - mākslinieka izdomas, cik liela ir mākslinieka atbildība mākslas darba radīšanas procesā? Kur ir robeža starp audzināšanu, pamācīšanu un pazemošanu pieaugušo un pusaudžu attiecībās?

Biļetes iegādājamas vietnē www.bezrindas.lv. Pēc biļešu iegādes uz e-pastu tiks atsūtīta saite, kas ļaus vērot izrādi. Ar vienu saiti iespējams nodrošināt tiešraidi vienā ierīcē.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti