Dalies:

Diasporas skolu aptauja. Attālināta mācību procesa nodrošināšana: pieredze un izaicinājumi

Diasporas skolu aptauja. Attālināta mācību procesa nodrošināšana: pieredze un izaicinājumi
CC0 licence
  • 11. Apr. 2020

Arī diasporas skolu darbību šobrīd skar Covid-19 pandēmija, kas liek operatīvi mācību procesu pārstrukturēt, lai ārkārtas situācijā to nodrošinātu attālināti. Šī citviet jaunā, citviet jau agrāk piekoptā prakse mums visiem nes gan noderīgu pieredzi, gan jaunus izaicinājumus.

Lai atbalstītu skolu, vecāku un bērnu darbu attālinātā mācību procesā, Eiropas Latviešu apvienība (ELA) aicina diasporas skolu vadītājus un skolotājus piedalīties aptaujā situācijas apzināšanai, problēmjautājumu un ierosmju apkopošanai.

Tas mums ļaus sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) plānot turpmākos soļus un atbalstu šajā kopīgajā ceļā uz kvalitatīvām un pieejamām attālinātām mācībām kā klātienes mācību atbalsta formai konkrētās situācijās un gadījumos.

Pastāvīgas tālmācības tēma, attīstot Classflow platformā aizsākto, tiks apskatīta atsevišķi (par jēdzieniem "attālināts mācību process" un "tālmācība" sīkāk lasīt šeit: https://www.la.lv/inita-juhnevica-latvija-talmaciba-saturiski-un-tehniski-ir-labi-attistita).

Aicinām šo aptauju aizpildīt līdz 20. aprīlim!

Uz aptauju šeit!

Pateicamies!

ELA komanda

Lasītākās ziņas valstī

Publikācija tapusi projekta „Latvietība „3I” Identitāte, Ieguldījums, Iesaiste” (Līguma 2020.LV/NVOF/MAC/055/04), ko īsteno Eiropas Latviešu apvienība, ietvaros. Tā īstenošanas laiks: 01.01.2020. – 31.10.2020. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild Eiropas Latviešu apvienība.

Autors: Ernests Pinto

 

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti