Dalies:

Diasporas organizācijas aicinātas pieteikties finansējumam

Diasporas organizācijas aicinātas pieteikties finansējumam
  • 22. May. 2020

Ārlietu ministrija aicina diasporas organizācijas visā pasaulē pieteikties atbalsta finansējumam projektiem, kas saistīti ar diasporas stiprināšanu un ieguldījuma Latvijā veicināšanu. Projektiem, kuru īstenošana paredzēta 2020.gada rudenī un ziemā, pieteikšanas termiņš ir 1.jūlijs.

Ministrija vērtē atbalstu projektiem, kuru mērķis ir caur aktvitātēm kultūras, izglītības, zinātnes, ekonomikas, sporta un citās jomās veicināt diasporas stiprināšanu un sadarbību ar Latviju. Finansējumu var iegūt arī komunikācijas veicināšanas pasākumiem un citām aktivitātēm.

Šī gada projektiem ministrija izvirzījusi vairākas prioritātes - diasporas pilsoniskās un politiskās iesaistes veicināšana, diasporas pašorganizēšanās veicināšanas pasākumi, ar mērķi stiprināt nacionālo identitāti un piederības sajūtu Latvijai, pasākumi bērnu un jauniešu latviskās identitātes saglabāšanai, kā arī pasākumi diasporas iesaistei Latvijas tautsaimniecības, valsts pārvaldes un zinātnes attīstīšanā.

Lasītākās ziņas

Pieteikties projektu atbalsta finansējumam var jebkura juridiska persona, kura veic ar diasporu saistītas aktivitātes, ja projektu īsteno bez nolūka gūt peļņu, teikts Ārlieti ministrijas mājaslapā.

Vairāk informācijas atrodams šeit.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti