Dalies:

Diasporas organizācijas aicinātas izveidot savu profila lapu portālā latviesi.com

Diasporas organizācijas aicinātas izveidot savu profila lapu portālā latviesi.com
  • 17. May. 2019

Lielākais latviešu diasporas medijs ārpus Latvijas, latviesi.com uzsācis Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) atbalstītu projektu "Vienotas latviešu diasporas kopienu datu bāzes attīstīšana un uzturēšana".
 
Tas dos iespēju diasporas organizācijām, biedribām, skolām, draudzēm un cita veida latviešu diasporas kopienām izveidot savas organizācijas profilu portālā latviesi.com , kurā iespējams ievietot pamatinformāciju par sevi, savu darbību, kontaktinformāciju, bilžu galerijas, kā ari pievienoties diasporas notikumu kalendāram.
 
Sadarbība un sniegtie pakalpojumi ir bez maksas, un katrai biedrībai, kas pievienosies, dota iespēja administrēt pašiem savu mājas lapu, pievienot pašiem notikumus, kā arī saites uz savām oficiālajām lapām.
Organizācijām, kurām jau ir sava mājas lapa, ši var būt papildus vizītkarte, kas intergrētos lielākajā diasporas datu bāzē.
 
Biedrībām un kopienām, kurām vēl nav savas mājas lapas, šī varētu būt lieliska iespēja tādu izveidot un vienlaikus pievienoties plašam diasporas tīklam.
 
Visiem būs iespēja publicēt aktuālu saturu, neuzrādīsies vairs novecojusi informācija un lapas stils būs vizuāli pielāgots Jūsu vēlmēm.
 
Aicinām diasporas organizācijas pieteikties un sazināties ar projekta vadību, par kopīgu lapas izveidošanu. Izveidošanas procesā būs iespēja sakontaktēties ar projekta izstrādātājiem, arī telefoniski, lai pārrunātu iespējas.
 
Projekta ietvaros būs arī apmācības, kā izveidot pašiem mājas lapu gan klātienē, gan attālināti ar vizuāliem materiāliem, kuri jau šobrīd ir atrodami latviesi.com sadaļā "Organizācijām un kopienām".


Kontakti latviesi.com mājas lapu izveidei:
Linda Firkuse: linda@latviesi.com
Redakcija: redakcija@latviesi.com

Pasākumi tiek organizēti projekta „"Vienotas latviešu diasporas kopienu datu bāzes attīstīšana un uzturēšana", Nr.2019.LV/DP/15/15 ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

                                                                                                   

Lasītākās ziņas

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti