Dalies:

Diasporas jaunieši aicināti pieteikties Latviešu valodas un kultūras vasaras skolai 2018

Diasporas jaunieši aicināti pieteikties Latviešu valodas un kultūras vasaras skolai 2018
  • 09. May. 2018

Vēl ir iespējams pieteikties uz Latviešu valodas un kultūras vasaras skolu!

Aicinām diasporas jauniešus, kas vēlas vasarā Latvijā pilnveidot savu latviešu valodas prasmi un padziļināt savas zināšanas par Latvijas vēsturi, latviešu folkloru un mākslu, kā arī norisēm Latvijas sabiedrībā, pieteikties LATVIEŠU VALODAS UN KULTŪRAS VASARAS SKOLAI 2018!

Vasaras skolu organizē Latvijas Universitāte, bet finansē Latviešu valodas aģentūra (Izglītības un zinātnes ministrijas valsts budžeta programma „Valsts valodas politika un pārvalde”). Programmas nodrošinātais finansējums sniedz Latviešu valodas aģentūrai iespēju katram vasaras skolas dalībniekam pilnībā segt dalības maksu.

Lasītākās ziņas valstī

Vasaras skola norises laiks: 2018. gada 11. jūlijs – 24. jūlijs

Vasaras skolas prioritārā mērķauditorija ir diasporas jaunieši vecumā no 16 līdz 30 gadiem, kuriem nav latviešu valodas priekšzināšanu vai kuriem ir nelielas latviešu valodas priekšzināšanas (A1+ un A2 valodas prasmes līmenis). Taču brīvu vietu gadījumā organizatori izskatīs iespēju grupā uzņemt arī vecākus interesentus.

Detalizētāka informācija gan latviešu, gan angļu valodā (dalības nosacījumi, vasaras skolas programma, pieteikuma anketa) ir pieejama Latvijas Universitātes mājaslapā:

https://www.latvianlanguage.lu.lv/lat/latviesu-diasporai/

https://www.latvianlanguage.lu.lv/for-latvian-diaspora/

Jautājumu gadījumā rakstīt Sarmītei Miltiņai: sarmite.miltina@lu.lv

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti