Dalies:

Delfi.lv: Stāsts par rīdzinieci, kuras dzīve mainījās Gruzijā

Delfi.lv: Stāsts par rīdzinieci, kuras dzīve mainījās Gruzijā
  • 03. Sep. 2018

Rīdziniece Marina Samohvalova bērnībā sapņoja kļūt par veterinārārsti, bet nedaudz vēlāk – par savu restorānu. Tomēr pēc skolas nolēma apgūt reklāmas smalkumus. Un tālāk – interesantākais. Aptuveni pirms trijiem gadiem liktenis viņu aizveda uz Gruziju, bet pirms gada viņa nopirka biļeti vienā virzienā un pārcēlās uz Tbilisi. Pēc tam, kad pārgāja pirmā eiforija un pazuda ilgas pēc dzimtenes un ierastās ikdienas, Marina saprata, ka dzīve ir audekls, kuru ikviens var apgleznot tā, kā vēlas. Par to, kāds bija ceļš pie sevis, kas ļāva atrast harmoniju un mīlestību, jaunā sieviete stāsta sarunā ar "Delfi".

Sarunu sākam ar gremdēšanos bērnības atmiņās. Marina uzskata, ka tā bijusi absolūti parasta: "Neatceros, ka būtu lutināta vai mani kāds kā īpaši audzinātu. Vecāki daudz strādāja, es bieži biju viena, tādēļ agri kļuvu patstāvīga."

Košākās atmiņu ainas no bērnības – ilgas pastaigas gar jūru kopā ar vectētiņu. "Gājām basām kājām pa smiltīm, klusējām, vācām dzintariņus un gliemežvākus, priecājāmies par katru atradumu gluži kā divi bērni. Šķiet, kaut kur tur, Jūrmalas piekrastē, sākās sevis un atbilžu uz mūžīgajiem jautājumiem meklējumi. Prātošana par manu misiju arī dzima kaut kur tur, pie dabas, bet vēlāk turpinājās ilgās sarunās ar vecvecmāmiņu – par dzīves jēgu, Visuma noslēpumiem un brīnumiem," atzīstas Marina.

Lasītākās ziņas valstī

Skolā viņa bija pelēkā pele – pieticīga un neuzkrītoša. Viņai patika rakstīt, fiksēt domas dienasgrāmatā. Viņa gribēja kļūt par veterinārārstu. Vēlāk sapņoja par savu restorānu kopā ar draudzeni. Pēc tam bija kaut kas cits... Bet galu galā viss salikās pavisam citādi.

"Draudzene pārcēlās uz citu valsti. Sapnis par restorānu kļuva divreiz vājāks (bet nepazuda pavisam). Vetārsts manā galvā mira pēc vienas nostrādātas dienas zooveikalā, kur tirgoja žurkulēnus tarantulu barošanai – man bija jāņem rokās visādi reptiļi, jāskatās uz slimiem putniņiem, jāmazgā akvāriji ar dīvainiem iemītniekiem. Nolēmu, ka labāk dzīvniekus mīlēt no attāluma."

Visu rakstu iespējams izlasīt portālā delfi.lv.

Foto: Privātais arhīvs

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti