Dalies:

Darba devēji tiešraidē informēs par aktuālajām darba iespējām Latvijā

Darba devēji tiešraidē informēs par aktuālajām darba iespējām Latvijā
  • 28. Jan. 2019

2019. gada 30. janvārī plkst. 19:30 pēc Latvijas laika jau otro reizi norisināsies Tiešsaistes karjeras diena, ko rīko “Tele2” iniciētā sociālā kustība “Latvija strādā”. Tās ietvaros 12 dažādi darba devēji Facebook tiešraidē pastāstīs par sevi un aktuālajām darba iespējām Latvijā, kā arī atbildēs uz skatītāju uzdotajiem jautājumiem. Esošais formāts īpaši pielāgots, lai piesaistītu interesentus, kas šobrīd dzīvo ārpus Latvijas. Dažu minūšu laikā skatītājiem būs iespēja vairāk uzzināt par konkrēto darba devēju, prasībām darbiniekiem, darbā pieņemšanas procesu un atalgojumu. Darba devēju prezentācijas varēs vērot kustības “Latvija strādā” Facebook lapā, informē kustības "Latvija strādā" pārstāve Karīna Rozena.

Tiešsaistes karjeras diena šādā formātā tiek rīkota jau otro reizi. Iepriekš tā raisīja lielu interesi gan ārzemēs dzīvojošo, gan vietējo iedzīvotāju vidū. Kopumā tai pieslēdzās vairāk nekā 4000 interesentu no Latvijas, Anglijas, Īrijas, Vācijas, Skotijas, Norvēģijas, Zviedrijas un citām latviešu apdzīvotām valstīm. Ar atkārtoto tiešraidi kustības “Latvija strādā” pārstāvji turpina iesāktās aktivitātes, lai mudinātu atgriezties uz dzīvi Latvijā dažādu kvalifikāciju un nozaru speciālistus. 

Otrajā tiešsaistes karjeras dienā ar savām prezentācijām piedalīsies tādi Latvijā labi zināmi uzņēmumi kā Circle K, Maxima, Tele2, Deloitte, Allnex, Cognizant u.c. Pārstāvētie darba devēji piedāvās vakances visdažādākajās jomās, sākot ar klientu konsultantu pozīcijām līdz pat projektu un biznesa klientu vadītāju, grafisko dizaineru un ražošanas inženieru pozīcijām. Lai arī vairums pārstāvēto darba vietu atrodas Rīgā, tomēr organizatori ir pievērsušies arī darba iespējām reģionos, par kurām šoreiz vairāk pastāstīs pārstāvji no Valmieras stikla šķiedras un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Lasītākās ziņas

Daži no darba devējiem karjeras dienā piedalīsies atkārtoti. Solvay vecākā personāla atlases speciāliste Lauma Kadiķe norāda, ka Tiešsaistes karjeras diena ir lieliska platforma dialogam: “Kustība mums palīdz uzrunāt profesionāļus visā pasaulē. Tā kā esam starptautisks uzņēmums, tad pieredze ārzemēs ir kas tāds, ko meklējam savos darbiniekos. Pēc iepriekšējās Tiešsaistes karjeras dienas ar mums sazinājās vairāki profesionāļi no ārzemēs dzīvojošo vidus, ar kuriem ceram nodibināt darba attiecības, ja atradīsim piemērotas pozīcijas.”

2019. gada 30. janvārī plkst. 19:30 tiešraidi varēs vērot “Latvija strādā” Facebook lapā. Ja gadījumā neizdosies noskatīties prezentācijas tiešraidē, tad to ieraksts būs pieejamas “Latvija strādā” Facebook lapā. 

Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti