Dalies:

Covid-19 slimnieka Mārtiņa stāsts: Karantīna pašam un ārstam

Covid-19 slimnieka Mārtiņa stāsts: Karantīna pašam un ārstam
CC0 licence
  • 18. Mar. 2020

Mārtiņš strādā Berlīnes restorānā par menedžeri, un viņš 8. martā juties slikti. Mārtiņam aizejot pie ārsta ar Covid-19 simptomiem, karantīnā uz 14 dienām nonācis arī mediķis, ziņo Latvijas Televīzija

"Man ikdienā ir daudz komunikācijas. 10 dienu laikā biju komunicējis ar vismaz 1000 - 1500 cilvēkiem no visas pasaules. Un arī  mans draugs no Ziemeļitālijas atbraucis. Es nezinu, kas mani inficēja. To es nevaru izsekot," stāsta vīrietis.

Lasītākās ziņas valstī

8. martā viņš aizgājis uz darbu, bet pēc tam tomēr devies mājās. Viņam bijusi paaugstināta ķermeņa temperatūra 38,5 grādi, kā arī bijusi sajūta, ka lauž muskuļus.

Mārtiņš devies pie ārsta, bet nav rūpīgi izlasījis par "Covid-19" simptomiem - ka ar tiem pie ārsta iet nedrīkst.

"Es iegāju pie daktera, izstāstīju simptomus, to, ka man bija komunikācija ar cilvēku no riska zonas valsts. Mani uzreiz iesūtīja procedūru istabā. Varēja just, ka arī dakterim bija kas jauns. Viņi paņēma informatīvās lapas, taisīja vienu testu, otru testu. Aizsūtīja mājās un teica, ka jāgaida zvans. Zvanīja ceturtdienas rītā, 12. martā, un teica, ka ir pozitīvs. Un tā dēļ, ka es uztaisīju kļūdu un aizgāju pie ārsta, arī manam dakterim tagad jāpaliek mājās 14 dienas karantīnā," pastāstīja Mārtiņš.

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti