Dalies:

Budapeštā atklāj latviešu tautas tērpu fotogrāfiju izstādi “No Tērpa par Apģērbu”

Budapeštā atklāj latviešu tautas tērpu fotogrāfiju izstādi “No Tērpa par Apģērbu”
  • 19. Sep. 2018

16.septembrī Budapeštā Latvijas vēstnieks Ungārijā Vilmārs Heniņš ar svinīgu uzrunu piedalījās starptautiska kultūras festivāla “Bridging Europe 2018: The Baltics and Poland in focus” atklāšanas ceremonijā. Festivāls “Bridging Europe” ir ikgadējs nacionālo kultūru festivāls Budapeštā, kas šogad norisināsies no 16. līdz 26.septembrim un, atzīmējot Baltijas valstu un Polijas simtgades, fokusēsies uz Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas mākslinieku darbiem. Pasākuma atklāšanā uzrunas teica arī Lietuvas vēstniece Rasa Kairienė, Igaunijas vēstniece Kristi Karelsohn un Polijas vēstnieks Ungārijā Jerzy Snopek, kā arī Kultūras un mākslas centra MÜPA direktors Csaba Káel.

Pasākuma laikā tika atklāta mākslinieka Jurģa Rikveiļa latviešu tautastērpu fotogrāfiju izstāde “No Tērpa par Apģērbu”, kas atspoguļo tautastērpa aktualitāti mūsdienās un tā vizuālo transformāciju “no tērpa par apģērbu” ārpus tradicionālajiem kanoniem.

Fotoizstāde “No Tērpa par Apģērbu” Budapeštas Kultūras un mākslas centrā MÜPA būs apskatāma līdz 30.septembrim un tā ir viena no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm.

Lasītākās ziņas valstī

Avots: Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā

Foto: Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti