Dalies:

Britu premjers Boriss Džonsons ievietots intensīvās terapijas nodaļā

Britu premjers Boriss Džonsons ievietots intensīvās terapijas nodaļā
CC0 licence
  • 07. Apr. 2020

Britu premjerministrs Boriss Džonsons aizvadīto, 6. aprīļa, nakti pavadījis slimnīcas intensīvas terapijas nodaļā Londonā, vēsta raidsabiedrība BBC. Turp viņš pārvietots pirmdienas vakarā pēc tam, kad jaunā koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 simptomi saasinājušies.

55 gadus vecais premjers slimnīcā ievietots svētdienas vakarā "drošības apsvērumu dēļ". Tobrīd tika ziņots, ka šāds solis sperts, jo slimības simptomi Džonsonam nav mazinājušies, taču viņš ir "labā omā un saņem izcilu aprūpi".

Vakar vakarā Džonsona administrācija izplatīja oficiālu paziņojumu, kurā teikts, ka pirmdienas pēcpusdienā premjera stāvoklis pasliktinājies, tādēļ pēc viņa ārstniecības komandas rekomendācijas Džonsons pārvests uz intensīvās terapijas nodaļu.

Lasītākās ziņas valstī

BBC vēsta, ka pārvietošana notikusi, lai vajadzības gadījumā premjers nekavējoties varētu tikt ārstēts ar mākslīgās elpināšanas iekārtu. Pašreiz gan tas neesot vajadzīgs, un premjers ir pie samaņas, ziņo raidsabiedrība, taču viņa elpošana tiek atbalstīta ar papildu skābekli.

Džonsons arī lūdzis ārlietu ministram Dominikam Rābam pārņemt savus pienākumus, kamēr viņš pats tos nav spējīgs pildīt.

Avots: BBC

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti