Dalies:

Briseles latviešu teātris iestudē audio izrādi

Briseles latviešu teātris iestudē audio izrādi
  • 06. May. 2020

Par spīti ārkārtējai situācijai daudzi latviešu kolektīvi turpina darboties, sanākot kopā uz mēģinājumiem virtuālajā vidē. Tā Sirsnīgā Briseles latviešu teātra 20 aktieri regulāri turpina mēģinājumus savā ierastajā laikā, pieslēdzoties tiešsaistē, ziņo Latvijas Televīzija.

Aprīļa pēdējā nedēļas nogalē Briselē bija ieplānota īpaša divu dienu nometne, dalībniekiem un skolotājiem sabraucot no astoņām valstīm, lai mācītos kokli un iestudētu izrādi. Taču Beļģijā tika izsludināta ārkārtējā situācija, un nometnes plānus nācās atcelt. Tad radusies ideja par audio izrādi.

Lasītākās ziņas valstī

"Vienā mēģinājumā, kad mēs lasījām tekstus, mūsu burvīgajai režisorei Andrai radās ideja, ka varbūt vajadzētu šos tekstus ierakstīt. Jo nebija skaidrs, kad īstā izrāde varēs notikt. Ja mums teksti būs ierakstīti, tad mēs paši varētu pēc laiciņa paklausīties, ko mēs esam ierunājuši. Un tā, lai mēs arī neaizmirstu tekstu. Un likās, ka šī pasaka ir ļoti aktuāla. Jo pasaka ir par sevi, par tevi, par mums. Par to, kā mēs visi varam iet uz bedrēm, un par to, kā mēs visi varam arī tikt no šīs bedres ārā," saka amatierteātra dalībniece Dace Kalniņa.

Audioizrādei tika izvēlēta Inin Nini pasaka “Koklētājs un vilks”. Audioizrādi plānots pabeigt maija vidū, to varēs noklausīties teātra ''Facebook'' lapā un citur.

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti