Dalies:

Brazīlijas latvietei Laurai Rizzotto jauns, latviešu saknēm veltīts singls

Brazīlijas latvietei Laurai Rizzotto jauns, latviešu saknēm veltīts singls
  • 07. Mar. 2019

Losandželosā, ASV, dzīvojošā Brazīlijas latviete Laura Rizzotto, kas plašāku atpazīstamību Latvijā guva pēc uzvaras LTV dziesmu konkursā "Supernova 2018", tādejādi kļūstot par Latvijas pārstāvi Eirovīzijas dziesmu konkursā Portugālē, klausītājiem piedāvā savu jaunāko singlu ""Tightrope". Šis ir pirmais singls no mūziķes un dziesmu autores drīzumā gaidāmā albuma ar nosaukumu "AMBER" (Dzintars), kas būs veltījums Lauras latviešu saknēm. Līdz ar jauno singlu, Laura Rizzotto prezentē arī videoklipu šai dziesmai.

"Dziesma "Tightrope" stāsta par izaicinājumu būt patiesam pret savām ambīcijām un dilemmu, meklējot balansu darba un mīlestības attiecībās", saka Laura. " Lai sasniegtu zvaigznes, mums dažreiz ir jāatlaiž viss, kas mūs tur piesietus pie zemes. Šajā dziesmā es speru šo soli."

"Tightrope" mūzikas un vārdu autore ir pati Laura Rizzotto. Laura Rizzotto ir latviešu izcelsme brazīļu dziedātāja un dziesmu autore. 2018. gada sākumā Laura ar dziesmu "Funny Girl" uzvarēja Latvijas Erovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē "Supernova 2018", tādejādi iegūstot iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, kurš norisinājās Lisabonā, Portugālē.

Lasītākās ziņas

Mūziķe ir sadarbojusies ar vairākiem plaši atpazīstamiem mūziķiem un ierakstu kompānijām, tā, piemēram, jau 15 gadu vecumā Laura uzsāka savu pirmo sadarbību ar "Universal Music Brasil", bet 2016.gadā saņēma "Sony Music" piedāvājumu kļūt par Dženiferas Lopesas vokālo pedagogu portugāļu valodā.

Pašlaik Laura Rizzotto dzīvo Losandželosā, ASV un strādā pie savas 3 minialbumu sērijas "Precious Stones", kura otrā daļā "Amber" atspoguļos Lauras latviešu saknes. Drīzumā tiks izdots arī mūziķes pirmais singles latviešu valodā.

 

Singls "Tightrope" ir pieejams Spotify, iTunes, Deezer un citās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Foto: Laura Rizzotto Instagram

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti